Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó annak aki cigizik?...

Mi a jó annak aki cigizik? Mit érez?

Figyelt kérdés

Én soha nem cigiztem, és nem is fogok. Ezért érdekelne.

Mit éreztek? Miért jó?



2013. márc. 28. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ezen már én is gondolkoztam. engem is érdekelnek a válaszok :)
2013. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

"Én soha nem cigiztem,"


Ha kipróbálod megtudod! Ahogy a füstöt leszívod és érzed, hogy végigárad benned, a mozdulatot, a "rituálét" :D

2013. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
én kipróbáltam még tiniként,de utána pláne nem értettem mi ebben a jó...!
2013. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Én ritkán szoktam, akkor is azért, mert feltölt szellemileg, több (kreatív) gondolatom lesz és persze javít a hangulatomon néha. Mindez a dopamin-stimuláló hatásának köszönhető többek között.

A láncdohányosokat azért nyugtatja meg mert ők már függők.

2013. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Jot érez az aki cigizik.
2013. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Megnyugvást érzek az egész testemben. Ahogy a 2. válaszoló is írta, ez egy rituálé:D
2013. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
én is így voltam ezzel két éve: "ne cigizz nem jó semmire!" aztán rászoktam :) pontosan mi dohányosok se tudjuk megmondani, de speciel nekem egyszerűen csak jól esik. mintha meghallgatnék egy 5 perces kedvenc számot :D
2013. márc. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jó. Állsz, bambulsz, szívod a füstöt. Hamuzol, kifújod. Nézed a füstöt. Kikapcsolsz picit. Ha cigizel, az egyben azt is jelenti, hogy szünetet tartasz a suliban, munkahelyen. Egyedül, vagy a többiekkel, de egy kis lazítás a hétköznapokban. Meg tényleg jó érzés, mint pl. a csokit is eszed, még ha nem is vagy éhes. Én 3 éve cigizem, nem sokat, napi 5 szálat kb. Úgy nem vagyok függő, hogy ne bírjam nélküle. Ha mondjuk egész hétvégén szüleimmel vagyok, akkor egész hétvégén nem gyújtok rá, és semmi bajom, nem vagyok idegbeteg, ugyanúgy működök. Mégis rágyújtok újra, pedig nincsenek konkrét elvonási tüneteim, csak "finom", és jó. Tényleg még az a legjobb példa, mikor azért eszel csokit, hogy érezd a finom ízét, csak a cigi sokkal jobb, mert emellet rituálé is.
2013. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
volt 1 visszakérdezés h "hány éves vagy?" előtte írtam 1 választ ÉN, gondolom tőlem kérdezted :) 18 vagyok jelenleg.. de az nemigen befolyásol jelen esetben semmit :)
2013. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!