Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi az értelme annak hogy több...

Mi az értelme annak hogy több mint egy éve úgy cigizik egy csaj, hogy lesem tüdőzi? -. -

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán úgy érzi, hogy ezzel jobban beleillik a társaságba. A mozdulatot, a "szertartást" is meg lehet szokni. De ez nem igazi függőség.
2011. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%
szerintem csak szimplán annyi hogy ettől vagányabbnak érzi magát. (feltételezem hogy tizen éves lányról van szó)
2011. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki azért bagózik, hogy a cigi a fejébe szálljon és annak bármi hatása legyen.

Én pl az ízéért cigiztem és eszem ágában nem volt letüdőzni. És nem menőzni akartam vele. Társaságban nem is nagyon cigiztem.

2011. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Mert a nikotin a nyálkahártyán keresztül is oldódik. De így se lesznek szebbek a fogai, sőt még rondábbak, meg jó kis szájrák évek alatt.
2011. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy akar lenni de nem tudja leszívni. Béna még a cigihez is.
2013. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!