Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Végleg letenném a cigit,1...

Végleg letenném a cigit,1 hete elkezdtem kondizni és az a furcsa hogy teljesen jól érzem magam nélküle is, a szándék megvan mindenhogy. Egyedül édesanyám dohányzik a családban. Hogy kerüljem el a helyzetet hogy ne kínáljon meg?

Figyelt kérdés
Amikor rágyújtok kb 6-7 gyufaszálat direkt eltörök mert az akarat mégis erős bennem ha már cigi a számban van,de még nincs begyújtva... ezt ha kitudnám küszöbölni legalább 2-3 napra már menne mert tudom hogy jobban érzi magát az ember.. sokkalta.. hogy csináljam?

2013. márc. 29. 11:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Már 1 szálat szívok el kb 2 naponta délben... de aztán mégis visszaesek hogyha kínálnak. :(
2013. márc. 29. 11:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg anyukádat, hogy ne kínáljon meg, mert le szeretnél szokni. Ha erre nem hallgat, akkor kért meg kevésbé udvariasan. Szerintem nagyon nagy bunkóság valakit megkínálni, ha épp le akarna szokni.
2013. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Mióta dohányzol? Milyen cigit szívsz?
2013. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Amikor rágyújtok kb 6-7 gyufaszálat direkt eltörök mert az "


A cigit törd el.

2013. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
19 szürke 100 as west, 3 éve cigizek amúgy
2013. márc. 29. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Grat az elhatározáshoz, biztos menni fog, sok sikert, ha 2napig megvagy nélküle az már jó, egyre ritkábban fogsz rágyújtani, és a végén lefogod tudni tenni.

F/29

2013. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!