Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a különbség a kicsi és a...

Mi a különbség a kicsi és a nagy vízipipák között?

Figyelt kérdés

a kicsinél kevesebb a füst? gyengébb az ize?

Mekkorát érdemes venni? És miért?


2009. szept. 20. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! nekem van egy kicsim is(55cm) meg egy nagyon is(95cm)Nagyon nagy tévhit h a kicsiből kevesebb füst jön! Ugyan olyan minden mint a nagynál: az íze, az illata, az állaga, a füst mennyisége! H mekkorát érdemes venni az tőled meg a pénztárcádtól függ! A kicsit könnyebb cipelni pl: park, vagy kirándulás alkalmával! a nagy viszont sztem otthonra jobb mert nehezebb eldönteni de ez csak egy magán vélemény!

A lényeg h azt vedd meg amelyik neked tetszik!

Jó pipázást :D

19/L

2009. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tapasztalatból mondom, egy 82centisből sokkal több füst jön mint egy 37 centisből...

amúgy döntsd el, hogy arra kell hogy mondjuk vinni akarod buliba vagy parkba a pipát, mert akkor 37 centiset vegyél, vagy otthonra akarod meghívni a barátaidat hogy eggyütt pipázzatok, mert akkor érdemes egy nagyonbbat venni, mert az nehezebben borul fel, meg többen körbe tudjátok ülnie

remélem segítettem:P

2009. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagy pipa előnyei:


- nehezen dől el, mert nehéz

- hoszabb a füst útja, így jobban lehűl a dohány ha véletlen meg is égetnéd a dohányt (amit ne csinálj ;) ) akkor sem fog kaparni annyira

- szebb, dekoratívabb, mint a kicsi


hátránya:


- drágább

2009. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanakkora füstje van és olyan az íze a kicsinek és a nagynak is. Nekem volt egy 37 centis, és vettem egy 65 centiset azért hogy ne boruljon fel olyan könnyen meg azért mert jobban is néz ki, de a füstje semmivel nem jobb, és nem is rosszabb!=)
2009. szept. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!