Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sima cigi dohányt lehet...

Sima cigi dohányt lehet pipába tenni? Jó úgy is?

Figyelt kérdés
és milyen fából lehetne pipát faragni és hogy?
2013. ápr. 1. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ezzel most én is így vagyok :D Pipát akarok csinálni, és a megfelelő dohányt akarom hozzáadni.

Itt megvan a módja hogy lehet ezt elkészíteni:

[link]

Ezek között a Cavendish-t olvasd el, pácold a dohányod,

csak jó lesz az a cigidohány, én is azzal fogok próbálkozni.

Hogy milyen fából csináld? amilyet találsz!

Mondjuk kimész valahová mezőre, erdőbe, és fűrészelsz tölgyet, vagy bükköt, akácot, de semmi képp puha fát, pl fűzt.

és azt faragod éles késsel, vagy valamilyen gyaluval, a szipka részét meg kifúrod fúróval, valami vékony fejjel, és az megvan. Hogy hogy rakod össze, azt többfélekébb teheted, szimplán belenyomod, ha kissebbre faragod a szipkát, ráragasztod cellukszal míg szívsz, de ez szerintem nem jó mert ráég. inkább nyomd bele.

Most Jobbat nemtudok, majd értesítelek ha én is többre jutottam. :S :D

2013. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, meg nézz ilyen videókat youtubon hogy faragás alapismeretei :D remélem jutsz vele valamire:D
2013. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!