Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hagyományos cigi vagy elektromos?

Hagyományos cigi vagy elektromos?

Figyelt kérdés
Melyik az egészségesebb, melyik a károsabb?
2013. ápr. 1. 23:39
1 2
 11/14 Ikonstar ***** válasza:
100%

Ha még nem szoktál rá, akkor egyik sem kell!

Ha szívsz, akkor az elektromos összehasonlíthatatlanul jobb. De ne az 1-2 ezer forintosat vedd, mert az tényleg ki-tudja-mi, hanem pl. ego aksist. Azoknak a gőzszörpöknek ártalmasságáról, amelyek glicerint, propilén glikolt, ellenőrzött aromát és esetleg nikotint tartalmaznak, még nem olvastam sehol valódi tényeket. Csak a dohánylobbi (trafiklobbi)érdeke van ellene.

2013. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Simson akkumulátoros
2013. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Tomi90 ***** válasza:
95%
Egyértelműen elektromos az egészségesebb. A hagyományos cigiben 4000 anyag van, amelyből 200 bizonyítottan rákkeltő, az elektromosban meg propilén-glikol, növényi glicerin, desztillált víz, aroma, nikotin van. Ezek teljesen ártalmatlanok. Aki mást állít, az a dohány lobbiban érdekelt. Én is azon vagyok, hogy átszokjak teljesen elektromosra. Még nem sikerült, de kevesebb analóg (hagyományos) cigit szívok és egyre gyengébbet.
2013. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
elég egy minőségi e-cigi, és gyerekjáték a leszokás, én egy éve e-cigizek, és csak ajánlani tudom! EGO-T!!! A legjobb! nem büdös, bárhol szívhatod, jó ízű, egészségesebb, ha nikotin nincs benne, akkor inhaláló készüléknek nevezhető!Náthásan eukaliptuszt szívni egy élmény!!A gőz jót tesz a tüdőnek, segít felszakadoztatni a kátrányt, meg a cigik szennyeződését!!
2013. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!