Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 3 cigaretta káros?

Napi 3 cigaretta káros?

Figyelt kérdés

Ezeket a cigiket szívom:

Pall Mall Narancsságra Click On és Djarum Black/Cherry

És néha, ritkán egy szivarka, de tényleg ritkán

Nem mennék a napi 3 fölé, higyjétek el meg tudom oldani, meddig bírnám így amig komoly problémák nem lépnének fel?

15/F és jó az immunrendszerem, sose vagyok beteg


2013. ápr. 10. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Káros. [link]
2013. ápr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
dohányzom ... most hagyd abba, amíg bírod ... most őszintén, miért kell dohányoznod? ... mindenki pár szállal kezdi (baromság volt rászoknom, és nem tudom letenni)
2013. ápr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen makkegészségesen nap 2-3 szál cigit szívtam el. 25 évesen munkahelyi stressz, és egyéb okok miatt már napi 1 dobozzal szívtam

35 évesen letettem a cigit végleg. Az eredmény: Gyenge immunrendszer, súlyos asztma , és rengeteg mindenre allergia..

Szóval 15 éves azt hinni hogy nem árt a cigi mert te makkegészséges vagy, nem vall értelmes gondolkodásra..

2013. ápr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne dohanyozz !magadnak teszel rosszat.

17 eves vagyok en is ugy kerdetem a dohanyzast hogy csak hetvegen 1-2 szal amikor mentunk valahova, mert mi bajom lehet tole..utanna mar neha hetkoznap is ragyujtottam 1 szalra es eszre sem veszed amikor mar raszoktal es napi egy dobozokat elszivsz..penzben is sok, egeszsegre is artalmas, semmi ertelme nincsen a dohanyzasnak, es nem leszel menobb attol ha te is cigizel mint a tobbiek..felejtsd el a cigit haver amig meg el tudod!!

2013. ápr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak napi 3 cigi káros, de ha egy dohányfüstös helyen belélegzed mások füstjét az is! Ilyen nincs hogy 1-2-3 cigi az még nem káros, ez nem a mennyiségétől függ!
2013. ápr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, káros.

Azt lehetetlen megmondani hogy meddig maradnál egészséges, ha így folytatod. Van aki tizenéves korától kezdve egész életében szívja, akár 70-80 éven keresztül, mégis makk egészséges, és van aki pár hónapig szívja, és elviszi a tüdőrák. Ez olyan mint az orosz rulett.

Én 13 évesen kezdtem, 23 lettem mire le tudtam tenni, remélem hogy örökre, bár néha még most is iszonyatosan kívánom.

2013. ápr. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Minden kedves dohanyzo es leendo ex dohanyzo figyelmebe ajanlanam a kovetkezot:

A dohanyzas maga nem karos. A kemiai anyagok amiket hozzaadnak a legtobb cigihez, azok karosak.


A dohany, mint olyan, csak elonyokkel jar:

1. Serkenti az agymukodest

2. Segiti az emesztest

3. Segit relaxalni (ami a mai extra stresszes vilagban nagyon is fontos)


Angolul, de erdemes elolvasni:

[link]


Ha egeszsegesen akarsz dohanyozni, akkor szivj 100%-os dohanyt adalekok nelkul! Ennyi.

2013. ápr. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
71%
Szerintem is most hagyd abba amíg még bírod! Mindenkinél így kezdődik a dohányzás. Most csak napi 3 szál, jövő héten már 5, utána 8 és így tovább.
2013. ápr. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Fejlődésben lévő szervezetet nem kellene terhelni rendszeres dohányzással,teljesen mindegy hogy most csak napi3, nagyon rálehet szokni ennyi idősen fizikailag és lelkileg egyaránt, ha nagyon nem bírod ki nélküle inkább ritkán gyújts rá, de azt is inkább 20felett...

Én 19évesen próbáltam ki nem szoktam rá, nagyritkán gyújtok narancs pallmallra.

2013. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Biztos kell h legyen olyan dohanymarka Mo-n is, ami 100%-os dohany cigarettat forgalmaz/gyart. Ha sikerul ezt megtalalni, akkor ne aggodj amiatt h mennyit szivsz.
2013. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!