Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Exdohányosok, cigi letétele...

Exdohányosok, cigi letétele után kapart a torkotok?

Figyelt kérdés
Már 5 napja nem gyújtottam rá, és tartom magam a célomhoz, hogy letegyem a cigit...leszokóban levő, vagy dohányzást abbahagyó emberek lenne egy kérdésem hozzátok! Mióta nem gyujtottam rá eléggé kapar a torkom es köhögök itt-ott...most vagy beteg leszek és azt érzem, vagy ezt kell érezni ilyenkor? csak gondoltam megkérdezem, hátha valaki jobban tudja!

2013. ápr. 10. 01:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én is köhécseltem, de idegi alapon.
2013. ápr. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Idegi alapon? én amugy most olvasgatok utána, és olyat találtam, hogy természetes a köhögés, mert tisztul a tüdő...egyébként komolyan a cigi utáni hizással kapcsolatban...nem tudom elhinni, hogy a cigiben van valmi ami fogyasztana, szerintem csak pszichikai alapon hizik meg valaki ha leteszi a cigit..mármint kompenzálja nassolással, afféle pótcselekvés....Nektek, akik letettétek a cigit van tapasztalatotok ezzel kapcsolatban is? köszi!
2013. ápr. 10. 02:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem hogy amolyan pótcselekvés-félének éreztem a köhécselést. Amúgy azért lehet könnyen hízni utána, mert egyrészt csökkenti az étvágyat, másrészt meg gyorsítja az anyagcserét. Ráadásul pangás ellen a nassolás elég hatásos.
2013. ápr. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
egyet kell h ertsek a kommentelovel. Foleg emiatt tortenik a hizas. A tudod viszont nem tisztul, ebbe az illuzioba ne ess. Maximum a kemai adalekoktol a cigikben, nem a dohanytol. Miert szoktal le? Inkabb valtanod kene 100%-os dohanyra, az az egyetlen tiszta es egeszseges modja a cigizesnek...
2013. ápr. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Én nem híztam utána, a nassolást bulátával, almával, répával, müzliszelettel is meg lehet oldani, pótcselekvésnek pedig tökéletes valami új sport. (falmászás?), vagy ha pl. futsz, gyorsabban is tisztul a tüdőd. Ha túl leszel a nehezén, tényleg érezni fogod, hogy sokkal erősebb az immunrendszered és szinte soha nem vagy beteg! Én a legjobban azt élvezem, hogy nem az egész napom azzal telik, hogy azt lessem, hol, hogyan, mikor tudok rágyújtani, mert mostanában már szinte sehol nem lehet. Sokal szabadabb érzés :) Nukek, te meg nem vagy semmi, hogy a helyett, hogy támogatnád, a további dohányzást javaslod XD peace.
2013. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát kicsit én is csodálkoztam, hogy biztatol a dohányzásra...főként az a megjegyzés nekem kicsit fura, hogy a legegészségesebb modja a dohanyzasnak....nem tudom...annak van egészséges modja? :) ez olyan, mint amikor tegnap megkérdezte meloban tőlem a dohányos munkatársam csodalkozva, hogy miert akarom letenni a cigit? :D azt hittem ez minden dohányosnak eszébe jut :D na mindegy ... amúgy én eléggé nagy sportember vagyok, nem félek a nassolastol se, mert nagy önuralmam van....hamar hizok, s el kellett sajatitanom...de meg van a valasz a kerdesemre...ma már total betegen keltem, szóval a torokkaparas annak volt az előjele :)
2013. ápr. 10. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, van egeszseges modja a dohanyzasnak, ez volt a slusszpoen, amiert ugy irtam. Mert nevetsegesen hangzik, de igaz.


Akinek nem jut eszebe a leszokas - beszelek itt a dohanyosokrol - az egy idiota. A legtobb dohanyosnak fogalma sincsen arrol h miert jo, nem jo, az amit szivnak (hiszen a legtobben kozuluk olyan markakat szivnak amik valoban tele vannak veszelyes adalekokkal).


En 'party dohanyos' voltam evekig, csak neha nyaron, stb. Aztan elkezdtem kutatni. Es amikor osszeraktam a kepet, akkor szoktam ra. Tehat en nem dohanoskent kerestem az informaciot ami igazat adna es lelki nyugalmat az egeszsegtelen szokasomra, hanem amikor az osszes elerheto informaciot osszegezve egy objektiv kepet kaptam az igazsagrol a dohannyal kapcsolatban, akkor dontottem el h dohanyozni fogok. Tovabbi kerdes?

2013. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7.

Neked baj van az agyaddal.

2017. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!