Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi hány szál cigi az, ami...

Napi hány szál cigi az, ami jelentosen öregiti a bőrt egy idő után?

Figyelt kérdés
7és fél éves vagyok,es lassan egy éve cigizem,sajnos. többnyire 3-4 szalat suűzivok el naponta. tudom, a cigi karosit,öregit,stb...de menyni az a szal naponta,ami egy ido utan latvanyosan öregit? köszönöm elore is,megy a zold kez:)
2013. ápr. 13. 20:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
17és fél eves vagyok,bocs :D azt kihagytam még,hogy buli alkalmaval emegy ugy haromnegyed doboz cigi,de az eleg ritka
2013. ápr. 13. 20:12
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
nulla
2013. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen fajtát szívsz?
2013. ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Petra light...nemtudom olyan van-e Magyarországon
2013. ápr. 14. 08:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Próbáld lerakni és max nagyritkán gyújts rá, jobban jársz.

Én 19évesen próbáltam ki nemszoktam rá, néha gyújtok narancs pallmalra F/29

2013. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kinga1995 ***** válasza:
65%

Anyám még ált suliban kezdte próbálgatni szünetben a lányvécében.

Aztán szakmunkásba (fodrász) szokott rá.

Kétszer hagyta abba, egyszer mikor terhes volt a nővéremmel, aztán szoptatás után újra kezdte, aztán mikor velem terhes lett, aztán a szoptatás után újrakezdte.

Napi másfél doboz körül szív, kék pallmall-t általában, néha kék luckystrike-ot vagy davidoffot, de a kék pall mall a kedvence. Most 43 évesen kábé harminc évet végigcigizett az életéből, de letagadhatna egy tízest, simán harmincasnak néz ki.

Egyedül a keze (csuklótól lefelé) ráncos egy kicsit, meg hidegebb és fehérebb, az nem tudom a cigitől van e (remélem nem örököltem tőle xD), de arcra, testre, hajra, bőrre simán letgadhatna egy tízest, a múltkor is harminc egy-kettőnek gondolta egy vendég, jó tíz évvel fiatalabbnak, ő mesélte. Harminc év cigizés után.

2013. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
lehethogy jó gének :) köszi szepen a valaszokat
2013. ápr. 15. 14:13
 8/11 anonim válasza:

Ember.

3-4 szál még nem a világvége.

Bárcsak én is annyit szívnék mint te :)

Mellesleg napi 20-25 szál cigit szívok :S


17/F

2013. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom,de az is valami,főleg,hogy nő vagyok,jobban meg is látszik majd az arcomon,amitol azert félek...
2013. ápr. 18. 15:41
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
nem olvastam az előző kommenteket és annyit mondok RÖGTÖN SZOKJ LE RÓLA!!!
2013. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!