Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy szál cigi naponta tényleg...

Egy szál cigi naponta tényleg fertőtlenít?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy igen, de ez igaz is? Én személy szerint hetente max 1 vagy 2 szálat szívok el, de akkor is csak azért mert a barátok is, csak ők valamennyire jobban űzik ezt a dolgot, úgy napi egy dobozzal kb ami szerintem eléggé rossz hatással van már a szervezetre.


Nem is vagyok rá szokva, régebben én is jobban cigiztem ez tény de jóval visszább fogtam már benne magam :)


13 éves koromban kezdtem és most 19/F vagyok (refluxal sajnos pár hónapja..)



2013. márc. 23. 14:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%

"Azt hallottam hogy igen, de ez igaz is?"

Te most tényleg ilyen buta vagy, vagy csak poén?

2013. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

A reflux ne feltetlen kotheto a dohanyzashoz


Az, hogy fertotlenitene, az egy bitang nagy arhasag!!

Alkoholnal van az a szi t, ahol jot is tesz a fogyasztas, de a cigi az a kategoria, ami ha hasznalod art, ha nem hasznalod akkor nem (csak passzivan..)

Szoval nem igaz

2013. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A kérdésre a választ valami alapozással, köszi.
2013. márc. 23. 14:47
 4/23 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

és ez az ivászattal kapcsolatos dolog hogy is van? segíthet a refluxomon?

2013. márc. 23. 14:49
 5/23 anonim ***** válasza:

Semmi olyan anyag nincs a cigarettában ami fertőtlenítő hatású lenne, max a füst.. mert ugye a füstölést szokás tartósításhoz használni de van különbség egy szál kolbász és a tüdőd között...

A válasz: nem, nem fertőtlenít.

2013. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ne próbáld megideologizálni.


Egyszerűen tarts tőle távol magadat! Többet árt mint használ az tuti

2013. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A reflux nem mas, mint a gyomorszajad nem megfelelo zarodasa... emiatt surun bofogsz kaja utan, mert nem tudja visszatartani, es a savgoz kikezdheti a nyelocsovedet majd idovel

A refluxon max orvos segit, a pialas csak elfeledteti;)

2013. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol csak súlyosbít a refluxon, mivel savat termel a gyomorban.
2013. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Jártam már orvosnál ezzel és kaptam is egy rakat gyógyszert amikkel valamivel jobb.. mondjuk annál biztosabb, ahogy éreztem magam még régebben mert enni nem tudtam normálisan vagy egy hétig.
2013. márc. 23. 14:55
 10/23 anonim ***** válasza:
Amúgy most kérdező, komolyan! Te arra vagy kíváncsi hogy a cigi, vagy alkohol egészséges-e? Max napi 1-2 pohár vörösbor, vagy nagyon kis mennyiségű alkohol aminek pozitív hatásai is vannak, a cigit meg gondolom viccnek szántad.
2013. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!