Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 1 doboz cigi elmegy, és...

Napi 1 doboz cigi elmegy, és az utóbbi hetekben eléggé sokat köhögök reggel, este napközbenis. Lehet a cigitől?

Figyelt kérdés
náthás is vagyok közérzetem sem a legjobb. Régen kevesebbet szívtam, sosem köhögtem tőle . Mi lehet a baj?
2009. szept. 23. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
ha náthás vagy, necsodálkozz h köhögsz is. aki cigizik az ugyanis kicsit másképp esik át azilyen felsőlégúti megbetegedéseken. általában tovább tart, a köhögés pedig alap.
2009. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok...énis dohányzom, most voltam náthás, már egy ideje meggyógyultam, de h a köhögésem is elmúljon ahhoz dupla annyi idő kell. egyébként énsem köhögök a cigitől, csak amikor megvagyok fázva, akkor mindig tovább köhögök mint a betegség tart
2009. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de eddig sosem köhögtem tőle. se reggel sem este pedig cigiztem. mondjuk az kevesebb volt napi 2-3 szál mostmeg egy doboz és arany marbi
2009. szept. 23. 18:13
 4/10 anonim ***** válasza:
de énsem köhögök a cigitől, csakha megvagyok fázva...:D
2009. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is cigizek (nap/doboz), és én sem köhögök, csak ha + vagyok fázva. Vszínű, h. attól van, de ha nem... Ha nem múlik el a betegség után 1-2 héten belül... Nem akarlak ijesztgetni, de a tüdőrák egyik jellegzetes tünete IS lehet. De egyáltalán nem biztos, várd meg mi lesz, aztán ha nem múlik el, menj el tüdőszűrésre.
2009. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hátha semmi olyan bajod nincs, akkor valószínü hogy attól!!!

nekem ez akkor volt amikor napi 2 dobozzal volt..csőkkentettem!msot már csak 1 doboz..sokkal jobb!

2009. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahogy észrevettem most mindenki aki jár közösségbe kb köhög.. itt az ősz meg a h1n1 :D:D:D nemám szedjél vitamint meg egyél sok narancsot , meg persze ha 1-2 szállal kevesebbet szivsz az se lesz káros ;-)
2009. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet attól. Mégis mit gondoltál...
2009. szept. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem feltétlen, de a cigi is tehet róla.
2011. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
dehogy a cigitől... napi egy doboz? csak?
2012. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!