Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan tudom, hogy rászoktam...

Honnan tudom, hogy rászoktam a cigire? Mostanában minden nap elszívunk egyet suli előtt, meg utána is. Néha érzem hogy kéne még, de nem gyújtok rá olyankor. Mikortól számít az hogy rászoktam?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 06:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs éles határ a szakaszok közt, ezért nehéz megmondani. Így én azon az állásponton vagyok, hogyha elfogadod a cigit, akkor rászoktál. Ha vissza tudod utasítani, akkor nem.
2013. ápr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mióta vagy így ezzel? Milyen fajtát szívtok? F/29
2013. ápr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
7. és 8-osokból áll ez a "banda". Általában legalább 15-en szoktunk lenni,szóval ha mindenki belead egy keveset tudunk venni...változó hogy milyet. Ártól függ, most goldent vettünk, pirosat :D Én kb. 5 napja, a többiek régebb óta kezdték, nem tudom pontosan mikor.
2013. ápr. 18. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne nagyon erőltesd a témát, egy idő után rá fogsz szokni és akkor már nem fog jólesni mert kényszerből kell szívni, egyre drágább lesz. 19évesen próbáltam ki, nemszoktam rá, néha gyújtok narancs pallmallra.

F/29

2013. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azthiszem már késő....rászoktam :(
2013. ápr. 18. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:
5nap alatt nem lehet rászokni...
2013. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4,és utolsó vagyok: Ez nem úgy működik hogy húú én most rászoktam és örökre így maradok.. Ismerős 12év után simán letudta tenni, ha nem akarsz így járni küzdj ellene.

[link]

2013. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
úgy értem, már most tökre kívánom,reggel is leszívok, délután is, egyre többször gondolok arra hogy milyen jól esne stb..
2013. ápr. 19. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!