Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Anyukámnak szinte mindig...

Anyukámnak szinte mindig büdös a szája, és mostanában kezdtem tapasztalni hogy nekem is az. Nagyon zavaró bármit eszek utána mindig büdös. Lehetséges hogy örököltem tőle? :S

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 19:02
 1/2 Onedin válasza:
Az lehet rossz fogtól, nem jól záródó gyomorszájtól. Többször kell mapjában fogatmosni.
2012. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is ebben a cipőben járok.Azt nem tudom megmondani hogy lehetséges-e hogy örökölted,de tudok egy pár hasznos tippet adni.


Nagyon fontos a megfelelő szájhigiénia.Általában a szádban tanyázó bacik okozzák a kellemetlen leheletet.Sok embernél az a probléma hogy nem megfelelően mos fogat és rajta marad a lepedék a fogain,a nyelvén..stb. Mikor fogat mosol figyelj rá hogy alaposan dörzsöld meg minden fogadat,és használj fogköz tisztítót is,valamint tisztogasd meg a nyelvedet nyelvkaparóval.Moss naponta többször fogat. Van egy ilyen fogkrém szerűség a neve: Meridol Halitosis ( latin szó,magyarul kellemetlen leheletet jelent.)Van ilyen szájvíz is.

nekem sokat segítettek ezek a dolgok,remélem neked is fognak! :)

2012. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!