Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15 eves vagyok 4 eve szivom a...

15 eves vagyok 4 eve szivom a cigit napi rendszeresegel sot van amikor egy doboz nem eleg egy nap tortenhet e valami vagy latszik e mar valami?

Figyelt kérdés
15, eves, vagyok, 4, eve ,szivom ,a ,cigit ,napi, rendszeresegel ,sot ,van ,amikor, egy ,doboz ,nem ,eleg, egy, nap, tortenhet, e, valami ,vagy, latszik, e ,mar, valami, ?

#m mit #szoknom
2013. ápr. 28. 00:11
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én is 11 éves korom óta szívom,mondjuk én nem szívtam el 15 évesen egy doboznyit...erre a szintre csak 16-17 éves koromra jutottam el,de fél dobozzal simán.Semmi bajom nem volt AKKOR MÉG!Nyáron töltöm a 19. évemet,és most megyek mert katéterezni kell a szívemet.Nem mondom,hogy csak a cigi miatt,de erősen rásegített.Én nem tudtam letenni még így sem pedig eléggé indokolt lenne,szóval nem mondhatom,hogy szokj le,de tanácsolom,nehogy úgy járj mint én;)
2013. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hogyha nem tudtok leszokni a cigiről ajánlom a mágneses biorezonanciás terápiát. 80%-ban csökkenti a "nikotin éhséget" és a tüdőben lévő szennyeződést nagyrészét is lebontja a szervezet. Google-ben sok információt lehet hallani róla és már sokaknak segíett.
2013. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha 100% dohanyt szivnal...csak az biztonsagos.
2013. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Lassan csökkensd az elszívott cigik számát
2013. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nyugodtan cigizz én 12 éves korom óta tolom napi fél dobozzal. Ngaymamám 8 éve kora óta és 63 éves napi csekély 4-5 dobozával. Ezt nem lehet így megmondani hogy te neked mi bajod lesz a cigitől,ez szervezet függő.Van olyan 80 éves ember aki kisgyerek kora óta iszik és cigizik és olyan nagy baja nincs. És kb 70 éve még nem füstszűrős hülyeségek voltak hanem a kőkemény kossuth meg munkás mezitlábasok 5mg nikotinnal.
2013. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!