Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy csomag dohányból (40G) kb...

Egy csomag dohányból (40G) kb hány szál cigi jön ki?

Figyelt kérdés

Miért nem azt használják sokan? Azt hallottam több kijön belőle, mint egy doboz cigiből.

De sokan mégis a dobozosat veszik.

Miért? Nem jön ki több belőle?

Mennyit tudnak csinálni belőle azok, akik cigit csinálnak?



2013. ápr. 17. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy hétig elég egy csomag, a dobozból meg jobb esetben két naponta venni kéne. Sokkal jobban ki lehet jönni belőle.

Nekem kék Golden Gate-em van, és rá van írva, hogy "Akár 70 szálhoz". Szerintem még annál is kicsivel több kijön.

2013. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok:

Most bontom majd meg a kövi csomagot, és meg fogom számolni, mert én is kíváncsi vagyok:)

2013. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem dohányzom, de a párom igen, csak lusta tölteni, ezért én szoktam neki, amikor kedvem van. Valóban olcsóbb. Egy 40 grammosból változó, hogy mennyi szokott kijönni, de 50 szálnál valamivel több.
2013. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

40 g-ból kb 80 szálnak kellene ki jönnie, ha minden cigit pontosan fél gramm dohánnyal töltesz meg. :P

sokan azért vesznek dobozosat, mert egyszerűbb illetve megszokás vgay megtehetik :P

Mi párommal nem rég váltottunk töltősre, mert olcsóbb, jóval olcsóbb. Ugyan azt a márkát szívjuk, mint eddig csak magunk töltjük. így most egy szál cigink:

12,15 ft ha dobozosat vennénk, akkor egy szál

40,52 ft-be kerülne.majdnem negyede :S

2013. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ok. Majd írd meg! :)
2013. ápr. 17. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy valamit én csinálok rosszul, mert nekem 60 szálnál több sajna sosem jött ki:(( /40 grammos Primus Cherry Vanilla dohány/.

Biztos pazarolok:)

2013. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtam, hogy elvileg, ha minden szál pont fél grammosra sikerül, ki kellene jönnie 80 szálnak.

Párom is úgy meg szokta néha tömni azt a szerencsétlent, hogy hiába szívom csak az arcom horpad :P

Én meg inkább lazábbra hagyom :) szal nekem lehet a 90 szál is simán ki jönne :D

Ezért embertől függ, hogy mennyi is jön ki konkrétan egy 40 grammos dohányból..

2013. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet, hogy én is hasonlóan tömöm, mint a párod:)

De az én párom meg mindig azt mondogatja, hogy a nemcsak az égő papírt akarja szívni...

2013. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos. Kijön belőle 80 szál "villámcigi"( pár slukk és vége),70 szál gyatra cigi, 60 szál elfogadható és 50 szál príma cigi:D
2013. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
135 szál Rollo micro slim hüvellyel, kék west dohánnyal. Kicsit pepecselős, de nagyon megéri, és nagyon jó cigi lesz belőle.
2018. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!