Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hétvégén 1 doboz, szerintetek?

Hétvégén 1 doboz, szerintetek?

Figyelt kérdés
Péntek-Szombat-Vasárnap cigizek, vasárnap azért már csak 1-2 de összvissz 1 doboz. Nagyon káros? Legalább így nem azzal telik el az egész napom hogy cigire gondolok és cigikről keresek képeket meg véleményeket, és tudok koncentrálni suliban.
2013. máj. 1. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem káros.
2013. máj. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mióta gyújtasz rá így? Milyen fajtát szívsz? Károsabb mint ha egyáltalán nem gyújtanál, károsabb lenne ha naponta szívnál egy dobozt. Én ritkán gyújtok narancs pallmallra. F/29
2013. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát, igen, káros


jól mondták előttem, annyira nem, mintha naponta szívnál egy dobozzal, de azért a heti 1 doboz se kevés

az utolsó mondatodból az jön le, hogy már rá is szoktál (de ha még nem, akkor közeljársz)

2013. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha boldog vagyok akkor egyáltalán nem gondolok a cigire, sehogy se jut eszembe. Az agyam már a cigit az időtöltéssel asszociálja, de nem vagyok függő. És ha az is lennék nem a hatása miatt, hanem mert rituálés
2013. máj. 2. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!