Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nektek is feltűnt ez vagy...

Nektek is feltűnt ez vagy csak az én környezetemben jellemző?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy aki kemény dohányos, napi 2 dobozzal minimum elszív, az egyik napról a másikra le tudja tenni, de aki max 1 dobozzal szív el az csak kínlódik és folyton visszaszokik.

Ez csak az én ismerőseimre jellemző, vagy ti is tapasztaltátok?


2013. máj. 4. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom!
2013. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én napi 1 dobozzal szívtam el anno évekig és egyik napról a másikra tettem le és azóta egy szálat sem. Ennek már több, mint 3 éve. És sajnos a környezetemben nagyon sokan dohányoznak, de senki nem tette le mostanság a cigit.

Én azt tapasztalom, hogy aki nem akarja letenni igazán, akiben nincs meg az erős akarat, a határozottság, az nem fogja letenni és ez független a napi mennyiségtől.

2013. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is azt tapasztalom, hogy aki erős dohányos, annak könnyebb.. de szerintem már az 1 doboz is elég erős. én is annyit szívtam, és így jobban át tudtam gondolni, hogy mennyire leharcol, mennyi pénzt vesz el, milyen jó lenne úgy végigülni egy vacsorát hogy nem kell kijárkálnom cigizni, és hogy mennyire felesleges, mégis mennyi pénzt/időt ölök bele.


aki ilyen napi 5-6szálat szív, ők nem érzik annyira a súlyát az egésznek, így nem is jön meg a kedv a leszokáshoz

szerintem :D

2013. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva , de az én esetemben a 2 dobozos az vagy nem szeretne , a másiknak meg rohadtul nincs akaratereje :/
2013. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én mikor már 1 éve napi 2 dobozzal szívtam egyszer elmentem egy házibuliba, este 8kor vettem egy doboz kék sophiane-t, 10kor már baktattam a benzinkút felé cigit venni, majd hajnal 3kor, mikor hazaértem 6ra, akkor szívtam az utolsó szálat aludtam 4 órát mikor felébredtem, valami olyan iszonyatos fájdalmas égető érzést éreztem a mellkasomból, hogy azóta sem gyújtottam rá... ez volt 1 éve. amúgy összesen 11 évig bagóztam, és min 1doboz mindig megvolt.
2013. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!