Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen káros mellékhatásai...

Milyen káros mellékhatásai vannak a füves ciginek? Sajnos a környezetemben van valaki, aki elég gyakran él vele, és féltem őt!

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 18:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%

Testi tünetek

Pszichés tünetek

Az érzékek megváltozása

Hallucinációk

Hozzászokás


A THC testi függőséget nem alakít ki, de folyamatos, rendszeres használata lelki függőséget eredményez.


Elvonási tünetek:

-rossz hangulat, depresszió.


Veszélyek:

•gyakori, vagy rendszeres használat esetén függőség kialakulása, a drog-használat nélküli élet sivárnak, unalmasnak tűnik

•további kockázat, hogy a cannabis-használók egy része idővel "keményebb" drogokat, például opiátokat amfetamint, ecstasyt vagy LSD-t kezd fogyasztani.

2009. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%
az ég világon semmi baja nem lesz. én minden nap szívom már évek óta, és az egyetlen káros hatása, hogy nincs pénzem, emiatt itt kell ülnöm a gép előtt szombat este.
2009. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%

Csatlakozom az utolsóhoz. Az első irományában van 1-2 akkora baszott hülyeség:))

1. A fű a büdös életben nem fog hallucinációt okozni, max. az első használatnál enyhe "flesseket".

2. A fű nem kapudrog,ha létezne ilyen akkor is a nikotin és az alkohol lenne, hisz ezeket próbálja ki az ember először. A fűfogyasztásnak nem következménye a keményebb drogok iránti éhség, épp ellenkezőleg. Akinek bejön, ált. megáll ennél, akinek nem, az lép tovább, hogy megtalálja a neki megfelelőt.


Kérdezőnek: A spangliban lévő dohány és a papír a legegészségtelenebb a szervezet számára. Nagyjából ennyi, amúgy csak a pénztárcának árt. Bár igaz ami igaz, vannak akik részben elveszítik a külvilág iránti érdeklődésüket de a mai világban ez fű nélkül is gyakori. Ennyi debil emberre ki kíváncsi??

2009. okt. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
56%

a fű tényleg nem okoz hallucinációkat...ez igaz, de szerintem elkéne menni egy elvonóintézetbe és ott megkérdezni egy doktort, hogy mivel lehetne megelőzni...

egyébként mindenki arról vélekedik, hogy nem kapudrog stb.

de ez egyáltalán nem igaz h nem lesz tőle semmi bajod...

az pedig elég szomorú, hogy mindennap élsz vele...

én is kábítószerfüggőkkel foglalkozom,de ezt így elég megállapítani, hogy mi lehet vele, mert ahhoz látni kéne stb.

2009. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%
Sztem baromira sokan örülnénk neki ha a köcsög kékek és az elvonósok nem a csóró füveseket basztatnák hanem az alkoholista családapákat és anyákat zárnék be elvonóra. Most milyen már az, hogy ha elkapnak egy pakk fűvel akkor vagy elvonó, vagy horribilis csekkek vagy 2 év. Anyátokat..
2009. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Főleg fizikai tünetekre gondoltam! gond, ha valaki beszívva vezet?
2009. okt. 11. 14:28
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

Aki még soha nem tett ilyet az azt mondja (jogosan), hogy baj, mert nagyban lassul az egyén reakcióképessége. Viszont eddig bárkit láttam betépve vezetni (én sose tettem, nem tudok vezetni) sokkal jobban "beleélte magát", mint józanon és még felelősségteljesebbnek tűnt.

Szerintem ez egyénfüggő épp ezért nem kell megkockáztatni ha nem muszáj..

2009. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%

mitől félted? ezt nem értem, mi baja lehet valakinek, aki mindennap szív, azon kívül, hogy a pénztárcája bánja?

van aki ellene van, van aki mellette. ennyi...

de szerintem EGÉSZSÉGES.

2009. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Attól féltem, hogy apám agyonüti, ha észreveszi, meghogy balesete okoz, miközben betépve vezet! Nem tudom milyen érzés ilyen állapotban vezetni!Nehogy már én is kipróbáljam!
2009. okt. 15. 08:45
 10/26 anonim válasza:
43%
Kedves kérdező!!A saját tapasztalatom alapján írom a válaszom,hisz tehetetlenül nézem végig a változásokat a saját fiamon!!!Igen is vannak elvonási tünetek,testi-lelki átváltozások,depiség,agresszió,érzéketlenné válás,egyszóval teljeskörű,negatív irányban való változás!!!Kedves elöttem szóló okos fogyasztók!Szívjatok egy nagy f....!!Az valóban ártalmatlan!! Üdv Egy Elkeseredett Anya!!
2009. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!