Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szokjak le a dohányzásról...

Hogy szokjak le a dohányzásról 3év után és hízhatok-e tőle?

Figyelt kérdés
Le akarom tenni a cigit 19 éves vagyok de nem akar sikerülni, voltam haverokkal focizni és így jöttem rá hogy valami nem oké. Alig bírtam valamit futni és már végem volt teljesen 10 perc után. Ha le tenném a cigit és elkezdenék házilag* sportolni valamit (futni STB.) Változtatna a helyzeten hogy kitartóbb legyek, vagy nem sokat. Meg ha sikerülne letennem hízhatok is valamennyit, (185cm és 75kg vagyok most)
2013. máj. 4. 22:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Még valami, bárki válaszát szívesen várom, de leginkább azokét akik nagyjából ugyan ebbe a helyzetbe voltak.
2013. máj. 4. 22:22
 2/9 anonim ***** válasza:
A teljesítményed javulna tőle és csak akkor híznál meg ha az evést használnád pótcselekvésnek. Ha visszafogod magad akkor nem.
2013. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

27 éves vagyok, 1 évvel ezelőtt 120kg voltam 11 éve dohányoztam napi 1-2dobozzal Alen Carr könyvét elolvastam, és mellé rengeteg kitartással letettem, pár hét után feltűnt, hogy egyre jobban bírom a mozgást, vettem egy biciklit elkezdtem túrázgatni, le is adtam 10kg-ot...

Aztán jött a tél, be voltam zárva a 4 fal közé, de szerettem volna tovább fogyni, sok sok tébes infó után rátaláltam a body.builder.hu -honlapra, ahol rengeteg jó infó van a témában, egy ott kinézett diétával el is kezdtem fogyni, márciusban már 100kg alatt voltam, akkor elkezdtem futni, eleinte csak pár száz méter ment, aztán pár km, ma lefutottam 11km-t amúgy 94kg vagyok jelenleg...

Ez mind lehetetlen lenne, ha még mindig dohányoznék.

2013. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 ; nagyon gratulálok!


nekem is hasonló a sztorim, csak nem voltam akkora. én is allen carr könyvével tettem le, és én is a bodybuilderen találtam leírásokat a diétáról (nem annyira ,de én is el voltam hízva). ahogy végeztem a cigivel, megnőzz a mozgásigényem, azóta rendszeresen sportolok, és vékony vagyok:)

2013. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mióta dohányzol? Milyen fajtát szívsz és mennyit naponta? F/29
2013. máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3 éve, teljesen tiszta dohányt (rokonom termeszti, bár át van mosva) ebből naponta 15-20 szál, ez kb. napi 2 dobozzal ér fel a bolti cigarettából...
2013. máj. 5. 11:01
 7/9 anonim ***** válasza:
kipróbáltad az Allen Carr könyvet? Milyen hatással volt rád? Azóta is dohányzol, vagy még mg sem hallgattad?
2013. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem segít... most lejárt a munkahelyi szerződésem is végem van, de nincs ami motiváljon
2013. máj. 21. 22:36
 9/9 anonim ***** válasza:
hát aki nem akar leszokni, az nem is fog:)
2013. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!