Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék kérni pár tippet...

Szeretnék kérni pár tippet hogyan tudnék leszokni a dohányzásról? Kérném hogy értelmes válaszok érkezzenek.

Figyelt kérdés

Nagyon szenvedek az ún. dohányzásrabságától,régóta tervezem hogy leszokom,párszor megprobáltam már sajnos sikertelenül.

Az én "szokásom" a cigivel kapcsolatban annyi hogy azt hittem(eddig) hogy nincs élet nélküle de mostanában azon töprengek hogy minden csak felfogás kérdése. A munkahelyemen betiltották a dohányzást,persze elöszőr mindenki lázadt de én örülök mert addig se gyújtok rá. ott kibirom a 8,5 órát cigi nélkül....igazából sokszor nmegfigyeltem hogy kibirom,egy kritikus pont van hogy reggel amikor felkelek a cigi az első.

Olykor furcsa hogy tényleg csak megszokásból dohányzom ,rágyujtok és szinte 2 slukk után eldobom,a férjem mindig mondja hogy ezért egy repülő leszállna.


2013. márc. 23. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Allen Carr könyvével szerintem. Ha privátban megírod az email címed el tudom küldeni .pdf formátumban. Érdemes elolvasni, ha másért nem érdekességképpen. Nekem bevált: 3 éve leszoktam.
2013. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
énis elolvastam ezt a könyvet, és az abból szerzett látásmóddal relatív egyszerűen letettem 21 év után. Amúgy akkor hozzám képest te előnyös helyzetben vagy, én pont azért nem szoktam le sokáig, mert el sem tudtam képzelni mit csinálnék a munkahelyemen, ha nem dohányoznék...
2013. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rengeteget hallottam már erről a könyvről, én is elolvastam, de csak 1 napig bírtam. :(
2013. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaaa, magától a könyv elolvasásától nem szokik le senki. Akarni is kell...
2013. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem elbizonytalanított a vége, végig azt írta hogy nem lesznek elvonási tünetek, az utolsó pár oldalon meg sóvárgás meg idegesség meg ilyenek.

Egyébként inkább fontolgattam a leszokást, szóval igaz, nagyobb elhatározás kellett volna.

2013. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Erős elhatározás kérdése.Mindig az legyen szem előtt,hogy minden nap egyre könyebb lesz.És büszke leszel rá,ha sikerülni fog. Nekem a tapasz sokat segitett az első pár napban.
2013. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Próbálj meg kitűzni valamit magad elé. Pl. hogy mennyivel jobb leszel, ha leszoksz, nem lesz büdös a szád, intenzívebben érzed az illatokat, mennyivel jobb leszel a dohányos büdös emberektől, tiszta lesz a kezed nem tiszta sárga és büdös, a bőröd is stb... Én mindig ezeken gondolkoztam, el akartam hogy érni hogy az a csaj legyek a társaságban aki azt mondja köszi, nem dohányzom. 5 évig szívtam, egyik napról a másikra tettem le. Ennek már 4 éve.
2013. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!