Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Titeket zavarna ha a párotok...

Titeket zavarna ha a párotok dohányozna?

Figyelt kérdés
Dohányzás,

2013. máj. 7. 20:11
1 2
 1/13 Shamandalie ***** válasza:
A cigiszaga, meg ilyen dolgok nem zavarnak, mert ezzel együtt is szeretem, de aggódom az egészségéért, ebből a szempontból zavar. Ja, és ne fújja rám a füstöt (amit nem is tesz). Téged zavarna?
2013. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Csak alkalmanként szívom, de a lány akit megismertem rendszeresen. Nem éreztem rajta a cigi szagot egyáltalán és a szája sem olyan volt mint egy hamutál, szóval ez baromság!
2013. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagyis nem zavarna, HA nem a lakásban próbálná meg szívni.
2013. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mostanában egy dohányos lánnyal találkozgatok, napi 5-10 szálat szív (narancs PallMall-t).

Egyáltalán nem zavar, remélem őt se, hogy nem dohányzom :-/


(Sok dohányzó lánytól hallom, hogy "Csak dohányzó fiúval jönne össze, hogy ne b@sztassa őt a cigi miatt".

Remélem ő nem ilyen.

Mondjuk a sok álszenteskedő nemdohányzó csáknorrisz miatt, akik állandóan büdösbagósoznak talán meg is értem őket. De én más vagyok ;-) )

2013. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Illetve ezí gy nem igaz, hogy nem dohányzom.

Pipázok, nem vízi, rendes kézzel faragott fapipa, vaníliás Borkum Riff dohányt szívok, havi 1-10 alkalommal.

Nyáron volt, hogy szinte minden nap pipáztam, de utoljára februárban volt rá idõm (egyetem, stb.). Most már megint szeretnék lassan.


Szivarozni is szeretek, èvi 4-5 alkalommal szoktam kb, drága szivarokat kapok ismerõsöktõl, rokonoktól ünnnepekre, aztán ha nagy dolog van, elszívom (utoljára az első féléves vizsgaidőszak után szivaroztam, volt rá okom :-) ).


Szóval végsősoron én is dohányzom, de közel sem úgy, mint az átlag.

2013. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
Igen. Mindig is azt vallottam, hogy olyan lány nem kell, aki cigizik, meg lerészegedésig iszik. Szerintem nincs sok rondább dolog ezeknél.
2013. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
igen elozo ha odajonne hozzad megan fox es egy cigi kukucskalna ki a szajabol, biztos elkuldened a faszba.:D a ketszinuseg kezd nepbetegseg lenne ebben az orszagban.:/
2013. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

/Utolsó: teljesen egyet értek. ;) /

Am én is dohányzom, bár nem látszik rajtam, hisz verseny táncos vagyok (modern tánc), mégis azért küldött el a kiszemelt pasi, mert dohányzom! Ezért kérdeztelek meg titeket, kiváncsi voltam a véleményetekre!

Köszönöm a válaszokat! :)

2013. máj. 8. 17:40
 9/13 anonim válasza:
Engem nem zavarna, ez nem olyan dolog ami miatt nem jövök össze valakivel.
2013. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Sajnos engem is zavar és nem álszentségből, mert én is dohányoztam, s nem is azért, mert akkor én is megkívánom, én egyáltalán nem kívánom már, életmódot váltottam totál. Ő még nem, de ezért nem hagyom el az fix, számomra ez evidens! Ha szeretsz valakit teljes szívvel akkor a cigi sem áll közétek, de ahogy elöl mondta más már az egészsége miatt én is aggódok, mert sokat fáj feje, ég a gyomra, stresszes életet él, tehát nem kéne még egy rizikófaktort bevállalnia ehhez, hogy a szívinfarktus összejöjjön. Na meg azért a passzív dohányzás káros hatásairól is rengeteget hallani, s ebben én is sajnos részesedek általa olykor, azt mondjuk nem szeretem megint csak, de szerintem, ha őszintén szeret valaki téged akkor eszébe se jut elhagyni csakis a cigizés miatt! A mai világban, ahol a rendes kapcsolat a legnagyobb kincs? Szó se lehetne róla! Szóval ezzel a sráccal valszeg nem sokat veszítettél , majd jön másik, aki téged és nem a cigit nézi, ha veled van ;)
2013. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!