Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18/F vagyok. Azzal fordulnék...

Bayernfritz kérdése:

18/F vagyok. Azzal fordulnék hozzátok, hogy POTENCIA zavarban szenvedek. Mostanában állandó stresszben élek és mivel rég volt bármiféle aktusom, félek, hogy előbb élvezek el. Barátnőm állítása szerint, kezdetben még nem zavarná. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Ui.: Idegrendszeri betegségem van (epilepszia),ami 1,5 éve nem jött elő, de folyamatosan gyógyszert szedek rá - Lamictal (50 mg) & Convulex (500 mg) - esetleg lehet köze hozzá ennek is?
2012. jún. 24. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet köze. Ezeknek a gyógyszereknek rengeteg mellékhatásuk van.
2012. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, mondjuk hozzá teszem, hogy pár hónapja még egyáltalán nem volt ilyen problémám, ez főleg akkor kezdődött, amióta együtt vagyunk a barátnőmmel 3 hónapja. Ő azt mondja, hogy ez előfordul időnként a "szerelem" vagy félelem miatt... Bár hozzáteszem, ez nem mindig van így, hogy nem 100%-os.
2012. jún. 24. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!