Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honét lehet rendelni külföldrő...

Honét lehet rendelni külföldről Djarum Black cigarettát?

Figyelt kérdés
Valaki tud olyan oldalt mondani ahonnét lehet rendelni 16 szálas 1,5 nikotinosat, eredeti indonéz receptest? olyan oldal kell ahonnét nagy valószínűséggel meg is érkezik!

2013. máj. 9. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt egy link, de elég drága :)


Szerintem ha beszélsz angolul, keress Facebookon egy Indonéz vagy Indiai emberkét, akivel összehaverkodsz, és megkéred hogy küldjön neked egyet, cserébe te is küldessz neki valami hazait :) én évek óta ezt csinálom, szinte már minden országból van valamim. Barátokra tehetsz szert vele a világon, kúlturákat ismerhetsz meg vele, valamint komoly kis gyüjtemény hozhatsz össze magadnak. Próbáld ki, több ilyen ismerősöm meghívott magukhoz külföldre és én is meghívtam magunkhoz őket. Szuper dolog, legalábbis nekem tetszik. üdv

2013. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hali #1

Egy isten vagy! XD

nem drága egy csík kerül 25,50$ be, máshol 35$ átlagban

a magyar 2000ft/ dobozhoz képest egész jó...

ment a kéz.

köszönöm.

2013. máj. 18. 17:05
 3/3 anonim válasza:
100%

Sikerült megrendelni?

Meg is érkezett?

Nem kellett adót fizetni utána?

Esetleg vám, vagy valami?

2013. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!