Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pattintós, nempattintós...

Pattintós, nempattintós egyszóval minden ami cigi avagy ti milyet szoktatok szívni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném kérdezni tőletek, hogy ti általában milyen cigit szívtok és milyen árban vannak mert én vagy pattintós dunhillt vagy vörös marlborot szoktam szívni és egy kicsit megfogyasztja a pénztárcámat, szóval ha lehet árral együtt irjátok!

Előre is köszönöm:D



2013. ápr. 27. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

sima fekete dunhill 870

100's piros marlboro 850

2013. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Örülnék neki ha nem 5euróért kellene cigit vennem..

de itt kint németben azt teszem..:S

álltalában lucky strike-ot veszek.

itt még egy csomag dohány is 17.50

szokj le..és akkor megmarad. ebből már majdnem megvan 1 belépő hétvégére egy buliba. ha pedig egy heti cigipénzed megmarad, akkor italra, és minden másra marad pénzed

2013. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
En cigit nem, csak 100% dohany cigarillot szivok. Abbol annyit amennyit akarok.
2013. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2.

Németországban te valószínűleg nem 300-400 eurót keresel mint itthon sokan....

2013. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
ez igaz, de amikor elkezdet itt az életet, akkor kicsit nehéz. kb fél évi magyar fizetést keresek, de mivel magyar árakban gondolkodom, ezért kicsit még nehéz a számolás, és soknak tartom.
2013. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Értem, és elnézést ha "letámadásnak" vetted a dolgot, csak az a durva hogy a fizetésekhez mérten itthon aranyában megy a cigaretta.
2013. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*aranyárban
2013. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
26%

Ez így igaz. Szerintem ne csodálkozzon egy trafikos sem, ha majd nem jár hozzá senki, és román gyerekek árulják majd a hátitáskából a csempészett cigarettát...szerintem az adóztatást itt nagyon csunyán elnézték, hiszem nem lessz több haszna az országnak ezen, mivel többen szoknak le inkább, vagy oldják meg máshogy a cigi vételt.

Nagy dohányos vagyok, és az a fajta aki előbb vesz cigit, mint kenyeret, de ezt othol már nem nagyon lehet bírni. a fizetés tényleg nem ugy megy ahogy kellene, de hát a nagy okos emberek ezt nem veszik észre.

Inkább akkor az italra tennék ezt az sok adót, vagy a luxuscikkekre, és ne a szegény embereket akarják lehuzni.

2013. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
teljesen egyet értek veled, nem elég hogy az állam jóformán a benzinből, cigiből, piából él meg még szopatják is a népet. azt kéne, hogy egy hétig senki nem vesz benzint, alkoholt, cigit aztán majd meglátjuk mi lesz, rögtön lenne adócsökkentés stb.
2013. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kinga1995 ***** válasza:
Marlboro Blue Frost 840, Kék Pattintós Dunhill 870, kékmulti 800.
2013. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!