Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha kiváncsiságból elszívok 1...

Ha kiváncsiságból elszívok 1 szál cigit, attól lehet bajom?

Figyelt kérdés
Soha nem dohányoztam még, nem is szeretnék, de nagyon stresszes időszakot élek mostanában, és állítólag a cigi nyugtató hatású. Szerintetek ha nem szokok rá, csak 1 szálat szívok el, kiváncsiságból, lehet komolyabb bajom tőle?
2013. máj. 14. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Hányingered lesz és szédülsz majd, ha egyáltalán nem fulladozol közben. Inkább relaxálj - millió módon lehet, vagy menjél futni...!!!!
2013. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

1 száltól nem valószínű, hogy bajod lesz. Legfeljebb az első slukk után úgy fogsz köhögni, hogy kiköpöd a fél tüdőd (remélem ez eltántorít). Igyál inkább egy nyugtató teát, és nézz meg egy jó filmet! Vagy gyújts valami gyenge füstölőt!


Bármi jobb, mint a cigi!!!

2013. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Miért kell ilyen hülyeségeket kérdezni amúgy?

Szerinted aki naponta 2 dobozzal elszív és nincs semmi baja, egy másik egészségesnek lesz baja 1 száltól?


Gondolkozzatok mielőtt kiírtok valamit.

2013. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Utolsó: utánaolvastam a neten, és mindenfélét olvastam, hogy 1 szál mennyire árthat és mit. (pl refuxosoknál) Gondoltam, felteszek egy kérdést itt is, sajnálom, ha ez téged zavart.

2013. máj. 14. 19:27
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Hányingered lesz, talán hánysz is, szédülsz, köhögsz szóval nem lesz jó élmény. És csak akkor lesz megnyugtató ha már rászoksz.
2013. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy? F/29
2013. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Akik már maszívan rá vannak szokva és nyugtalanok ha nem szívnak, azoknak nyugtató hatású. Aki először próbálja annak inkább kellemetlen, szédüléssel és esetleg hányingerrel jár.
2013. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Ez elsősorban a hármasnak szól:

Aki naponta két dobozzal szív, arra nem lehet azt mondani, hogy nincs semmi baja. Ha pár évig naponta tíz szállal szív vala, akkor körülbelül egy kilogrammnyi kátrány rakódik be a szervezetében. Emellett a cigiből belélegzett füst nyolcvan- kilencven fokos is lehet.

Az ellen semmi kifogásom, hogy te mérgezed magad, de ne próbálj meg másokat is meggyőzni arról, hogy ez veszélytelen!

2013. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8-as, én arról beszélek, hogy életében egy szál cigit ha elszív ugyan mi baja lenne tőle? Tök mindegy mert ha utcán állandóan cigifüstöt szív.


Kérdező azt nem írtad, hogy valami bajod van.

2013. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Tomi90 ***** válasza:

Ennyi baromságot hogy lehet összehordani :D


Hogy lenne már bajod tőle? Egy erős dohányosnak (1-2 doboz vagy több/nap) 30-40 év is kell, hogy megbetegedjen. Hányni se fogsz, csak annyi lesz, hogy letüdőzéskor köhögtet és kb nem érzel semmit. Alapból a szervezet nem igényel nikotint, ezért nyugtató hatás csak akkor lesz, ha már nikotin függő vagy, kb. 5 szál után.

2013. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!