Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik most a legeslegolcsóbb...

Eden123 kérdése:

Melyik most a legeslegolcsóbb cigi (nem baj ha szar)?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
A töltött.
2013. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ne töltésel jöjjetek.(léci)
2013. máj. 16. 19:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor az üres.


De miért baj a töltött? Ha nincs pénzed cigire, akkor egyszerűen ne gyújts rá. Ha nem bírod ki, akkor töltened kell. Amik pedig a kisABC polcian találhatóak, ott alig van számottevő különbség a költségekben. Megtudhatom, hogy mire kell?

2013. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedni szeretnék de ha töltöttet veszel egy minőségit, több pénzből kijössz mintha megvennéd a legszarabb dobozosat.
2013. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem baj hogy szar akkor vegyél olcsóbb szivarkát pl: Sláger,Silverado stb. De töltéssel tényleg jobban járnál.
2013. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Slágert nehogy vegyél. 1x vettem, mert "ugyan, túloznak csak, hogy annyira sz@r. Biztos nem olyan rossz mint híresztelik..."


Kb 1 szálat félig szívtam el aztán eldobtam. Kicsit később na még egyszer...hátha most jobb lesz valami csoda folytán :D Azt is elhajítottam, utána a többit meg ott hagytam a valahol direkt.


Nekem kaparós,maró, és csípős rossz érzésű volt. Szóval: f0s. :D


Ennél 100x jobb a KÉK SOPIANAE szivarka!!! Na az viszont elviselhető. Csak k_rva sokáig tart...


"Melyik a legolcsóbb cigi kérem? XY cigi XY ft. Akkor egy olyat kérek!"


Már csak azért írom h így kérd, mert én tavaly novemberben felvásároltam szinte az összes barna Pannóniát egy boltban. 540ft volt, mert senki sem vette és azóta csak ott állt! Hátha mázlid lesz. Amúgy az olcsó cigik nekem nem voltak szarok... Pl: Mustang, Főnix, P20, Moon, LD, Golden Gate, RGD,

2013. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Goldfield-640Ft(csak Lidlben kapható), Austin-710Ft
2013. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És említsük meg még a csempész cigiket is. Már ha tudsz szerezni. 500 Ft és egyáltalán nem rossz:D
2013. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És olcsó barnaszürös cigik?
2013. máj. 17. 18:46
 10/10 anonim ***** válasza:
mustang, goldfieldből a piros, főnix és a p20ban nem vagyok biztos hogy barna szűrős...
2013. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!