Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi ideig tart leszokás...

Mennyi ideig tart leszokás után a nikotinhiány?

Figyelt kérdés
Elhatároztam hogy leteszem a cigit, már lassan 5 napja nem gyújtottam rá, de még mindig érzem az "elvonási tüneteket" meg a nikotinhiányt. Mikor múlik el? :S
2013. máj. 19. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nemtudni,hogy nálad meddig,de nekem egy év után is van....
2013. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem meg egy fél napig nem tartott. komoly, máskor 3óra után már megőrültem, aztán végighallgattam Allen carr könyvét, és azóta nem is kívántam a cigit. szóval igaz az amit mondanak, hogy fejben dől el..
2013. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Addig oké hogy fejben dől el, nem is akarok rágyújtani soha többet, viszont az elvonási tüneteimet nemtudom befolyásolni...
2013. máj. 19. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:
de azt mondom, hogy az elvonási tünet is csak attól függ, hogy vágysz-e még a cigire. én akárhányszor próbáltam lesozkni, fél nap után megőrültem, aztán miután elolvastam ezt a könyvet, semmi elvonási tünetem nem volt
2013. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!