Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktasam le anyukámat...

Hogyan szoktasam le anyukámat a cigiről? Állítja hogy le akar szokni, de nem tesz érte semmit! A biztatást ellenségesen fogja fel! Esetleg lehet valamivel pótolni a cigit? Csak én gondolom úgy hogy meglehet csinálni úgyhogy egyszerűen nemvesz többet?

Figyelt kérdés
Hogyan?(Bocsi a hibákért, de be kellett sűrítenem a max karakert..)

2013. máj. 12. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Te anyukádat soha nem fogod leszoktatni a cigiről és senki más sem.

Mivel ahhoz, hogy letegye, ahhoz elhatározás és nagyon erős akarat kell. Én le akartam szokni, egyik napról a másikra letettem és ennek már több, mint 3 éve.

Aki nem akar leszokni, az nem is fog. És anyukád nem is akar. Mert ha akarna, tenne is érte, mégpedig azt, hogy leteszi.

2013. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:

Pszichiáter felírhat egy Wellbutrin nevű gyógyszert. Amerikában ezt elég sikeresen használják. Ez gátolja a nikotin receptorokat és elveszi a dohányzás okozta örömet :-)

[link]


Sok magyar magyar orvos nem tud erről, ha tud a doki angolul, itt ellenőrizheti:

[link]

2013. máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem anyukám helyett szeretnék, hanem segiteni neki..

Üdv.VargaGeorgina.

2013. máj. 13. 16:52
 4/4 A kérdező kommentje:
elnézést, a koromat elírtam .. 13/L
2013. máj. 18. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!