Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sok cigis miért büszke arra...

Sok cigis miért büszke arra hogy cigizik?

Figyelt kérdés
Hallottam már hogy pl. az egyik dicsekedett a másiknak hogy ő már 10-11 éves kora óta cigizik. Meg sokszor hangoztatják hogy ők cigiznek meg ilyenek... Én akkor bújjak el hogy 16 éves létemre még egy slukkot sem szívtam? ( és nem is fogok...) Milyen világban élünk Istenem? :/ 16/F

2013. máj. 20. 16:35
1 2
 1/15 Csonti95 xD ***** válasza:
100%

Mert sokan azt hiszik hogy ez menő, de sokan többnyire a társaság miatt szívják.


Valaki meg mást szív. *ehehe*

2013. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

majd megbánják :D én is cigiztem régebben, nem is keveset, de sosem voltam rá büszke, sőt... nem szívesen hangoztattam, mert tudtam hogy hülyeség az egész.

Nálunk például az egyetemen nagyon gáznak számít aki cigizik:D nem azt szivatják aki nem cigizik (mint ahogy hinnék sokan), hanem azt, aki kijárkál, és nem tud meglenni nélküle :D

2013. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Csonti95 xD ***** válasza:
100%

16:42,


Hát igen, de nem mindenhol rendesek az emberek... na jó, tisztelet annak a 0.001%nak!

2013. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Csonti95 xD ***** válasza:
100%
Azt írtam rendesek? :D normálisak*
2013. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Utolsó melyik az az egyetem ?? Oda megyek xd Majd :)
2013. máj. 20. 16:44
 6/15 A kérdező kommentje:
nem az utolsó hanem a 2. mire leirtam jött még 2 válasz :D
2013. máj. 20. 16:44
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nem, középiskolában én is azt láttam hogy a cigizős körök számítanak jónak, ott tényleg nagyobb volt a társasági élet, szünetekben ott jött össze a legjobb társaság. De most ilyen 20-22évesek közötti társaságban nagyon gáznak számít cigizni, én azt látom, a csajok sem szereteik ha valaki büdös, sem azt hogy impotens lesz :D az egyetemisták ugye nincsenek is általában túl jól ellátva anyagilag, úgyhogy abszolút hátrány dohányosnak lenni, érezhető a lenézés feléjük :D
2013. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D
2013. máj. 20. 16:49
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Nézd én 15 éves vagyok rendes környéken nőttem fel és cigizek. Engem tökre nem érdekel hogy menő-e a cigi vagy gáz, de nem értem hogy te fiatal gyerekektől mit vársz, remélem nagyon büszke vagy magadra hogy azzal menőzöl hogy milyen jó vagy, hogy még egy slukkot se szívtál. Én tényleg nem értem hogy téged mért érdekel más magánélete, nyilván felnőttes dolog ezért menőnek érzik , de mindenki csinál hülyeségeket gyermekkorában, ugyanis ha nagy leszek majd munka miatt nem fogok tudni hülyéskedni :D Lehet most gyerekesnek gondolsz de te se vagy különb náluk
2013. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
és ha cigiznek és menőznek vele akkor mi van? megzavarták a lelki világod? arra nem gondolsz hogy ők is érző lények és attól még h cigiznek tudnak szeretni, és szeretetre van szükségük?
2013. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!