Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktassam le a páromat...

Dominant kérdése:

Hogyan szoktassam le a páromat a dohányzásrol? A célpont egy 28 éves lány ki 10 éve cigizik.

Figyelt kérdés

#evoltion
2013. máj. 13. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha a csajszi nem akarja, akk ez itt megbukott! :/
2013. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te sehogyan.

Addig amíg ő nem akarja letenni, addig nem fogja. És majd mikor ő leakarja, akkor le is fogja tenni. Tőled függetlenül.

Merthogy a cigi letételéhez nagyon erős akarat kell, semmi más!

2013. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tippeket is adhattok, kompromisszumokat vagy hasonlokat. Varom az otleteket.
2013. máj. 13. 18:53
 4/10 anonim ***** válasza:

NEM elég csak az erős akarat. Ennyi év után már nagyon nehéz leszokni, még akkor is, ha gyógyszerrel akar leszokni.

A leszokás idején általában nagyon ideges, elhízik az illető.

2013. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Több évi dohányzásról szoktam le egyik szálról a másikra, tehát le akartam tenni, így le is tettem. Mindennek már több, mint 3 éve! És azóta még egy slukkot sem szívtam el!

Akarat és ennyi.

Nincs praktika, nincs kompromisszum, ha valaki nem akar leszokni, nem fog leszokni!

2013. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy leakar szokni, csak nemveszi nagyon komolyan. Tehat mindég keresi a kiutat. De én tisztáztam vele, amíg cigizik, addig a baba szóba se johet. De o nagyon akarna gyereket. Lehet ez segíteni fog, és felnyitsa a szemét.
2013. máj. 13. 18:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez fejben dől el. Ha a lány nem akarja, akkor sajnos nem tehetsz semmit. Ha igazán akarná, akkor ennyi év után is (előbb-utóbb) le tudná tenni a cigit.

Bár azért néha a szemére vetheted (de azért nem túl fenyegetően, DE kellő határozottsággal), hogy ennek nem lesz jó vége. Nem kell kiselőadást tartanod a károd következményekről, de azért pár intő dolgot elmondhatsz neki. Lehet, hogy nem érsz el vele semmit(főleg mert már ilyen hosszú ideje cigizik), de a te lelkiismereted nyugodt lehet, hogy legalább próbáltál tenni valamit.

2013. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megzsarolhatod. A párod, te vagy neki a legfontosabb az életben és egy családot szeretne. Mindezt eldobná egy rákrúd miatt? Az ő döntése, te meg csak nyomatékosítsd! Kezdjen el helyette sportolni, valami intenzívet. Olyan sok energiát fog igényelni a szervezete, hogy elhízás is kizárt lesz. Ha te is mész vele mozogni, akkor biztos lesz a siker.
2013. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, én eddzek rendszeresen. Évek óta sújzózok.Azthiszem, ahányszor fogok menni futni, viszem magammal :) Mégha csak bicajra is mászik.
2013. máj. 13. 19:33
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor cigizett mikor megismerted? Ha igen, akkor így is kellett neked, tehát fogadd el dolgot, ne zsarold meg stb. max. néha mondd neki, hogy nem kéne, de többet nem tehetsz.
2013. máj. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!