Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért mondjákl, hogy a cigi...

Miért mondjákl, hogy a cigi megnyugtatja az embert? Én nem éreztem semmi nyugalmat, habár nem dohányzom.

Figyelt kérdés

Nem dohányzom, csak 1-2x szívtam el kíváncsiságból egy szálat. Semmi nyugalom nem jött rám.

És azt mondják, a nikotin nyugtat...



2013. máj. 23. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Nos ha az ember kíváncsiságból szívja ne is csodálkozzon, hogy nem érzi.

Mellesleg ez megalapozott tény, szerinted a 2.világháború idején miért volt a sok dohányos katona. Nem azért, mert ez mennyire menő.

2013. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
A nikotin főleg akkor nyugtat ha nikotinhiányod van. Ahoz pedig rendszeresen kell dohányoznod hogy rászokj és hiányold ha nincs.
2013. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ígyvan, csak azért nyugtat meg, mert elvonási tünetet enyhít. te vagy rá a jó példa, hogy aki nincs rászokva, egyáltalán nem nyugszik meg tőle, mivel nem arra való :D én azóta vagyok tök nyugodt, alapvetően sokkal stresszmentesebb, mióta nem dohányzom
2013. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem akkor is megnyugtatott, amikor még nem voltam rászokva. Az első pár szál cigit utcán sétálgatva szívtam el, akkor tényleg nem nyugtatott meg.

Viszont egy stresszes nap után, este, barátokkal az erkélyen nagyon relaxáló hatása volt.

Jó helyen, jó időben stresszoldó hatása van, és még csak rá se szoksz, ha nem viszed túlzásba.

De akkor ne kíváncsiságból szívd, hanem dőlj hátra, és élvezd a cigarettát.

2013. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!