Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Segítség, még csak második...

Segítség, még csak második napja, hogy nem dohányzom, de nem bírom tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés
eldöntöttem, hogy abbahagyom a cigizést. Napi 10-15 szálat szívtam eddig, gondoltam, nem lesz nehéz, nem vagyok én rászokva. De még csak második napja,hogy nem cigizek, mégis majd meghalok egy szálért. Nem hiszem, hogy a nikotin hiányozna, nálam ez inkább afféle pótcselekvés volt. Mit csináljak???
2013. febr. 22. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad vmivel.
2013. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
rágj fogpiszkálót, rágógumit, vagy valami csak lógjon a szádból. nálam bevált. én 25-30 szálat szívtam naponta. meg ne igyál kávet, inkább teát
2013. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is lefoglaltám magam! Én amikor meg volt az első nap akkor éreztem hogy ha egy ment a többi us fog! 3 nap után tudtam hogy leszoktam. Mindenki nevetett körülöttem hogy persze, de igazam lett. Májusban lesz 5 éve! Egy a lényeg az akarat, ágyban dől el az egész. persze hónapokig eszébe jut az embernek, de nekem tényleg mindig az adott erőt hogy már mennyit kizártam. Szóval csak rajtad múlik a saját akaratodon!
2013. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Az első nap tényleg "röhögve" ment, mondtam is magamban, hogy semmiség az egész. De most nem tudom hova tenni magam, úgy érzem, muszáj rágyújtanom. Még szerencse, hogy nincs itthon és messze van a bolt :D Csak nagyon ideges vagyok

2013. febr. 22. 18:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

először is menj le, vegyél egy doboz cigit, ennek a szenvedésnek nincs semmi értelme, aztán holnap vagy hétfőn sétálj el egy könyvesboltba, és vásárold meg Allen Carr: rövid úton leszokni a dohányzásról című könyvet... kb 2500ft, vagy töltsd le netről, ha nem tiszteled az írót:) olvasd el...

akik elolvassák a 80% uk leszokik egyik napról a másikra mindenféle szenvedés nélkül... én is ilyen voltam 11 év napi 2doboz, az a könyv totális agymosást végzett rajtam, egyik napról a másikra letettem, és egy rohadt percig nem hiányzott...

2013. febr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mêg épp az első nap kellett a legnagyobb önuralom, nekem az volt a legnehezebb! Mindenki más rám a minden kezdet nehéz mondás volt az igaz! Tényleg foglald le magad! én 3 napig takarítottam, hogy ne ültek le mert akkor tudtam hogy nehezebb megállni, is és nekem pont ezekben a napokban még volt is otthon cigi. Én nem azt mondtám hogy na most leszokok (nem is terveztem) hanem egyik reggel felkeltem és azt mondtam megpróbálom!
2013. febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ötös válaszolóval értek egyet, ugyanígy voltam én is.
2013. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget mindnkinek, annak is aki privátban írt!

(sajnos elbuktam, na d legközelebb..)

2013. febr. 23. 21:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Allen Carr könyve és azt is megtudod, miért buktál el...
2013. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Allen Carr könyve, hangos könyv verzióban is fent van neten. 3-4 óra az egész. Ha androidos telod van ajánlom szed le a cessation nation-t. :)
2013. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!