Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Feltennnék egy költői kérdést....

Feltennnék egy költői kérdést. MIÉRT KELL 13-14ÉVESEKNEK CIGIZNIÜK ÉS PIÁLNIUK? MIÉRT JÓ? MENŐ?

Figyelt kérdés
károsítja a szervezetet nagy esélye van hogy rákban meghal.. mire jó?

2013. máj. 24. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A költői kérdés nem igényel választ. :)
2013. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de viccen kívül...mire jó nekik?:D
2013. máj. 24. 18:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszik, menők lesznek, illetve nem akarnak lemaradni a többiektől. Mindig van egy olyan, akit a többiek követnek. Az az egy pedig az idősebbeket követi.
2013. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

gondolom nem emlékszel a tinikorodra vagy te véletlenül totál tökéletes voltál.


mindenki ezt csinálja,ezért menö aki nem csinálja az szürke egér nincs benne semmi buliban és unalmas.

ez van a tiniknél...

keresik a helyüket, felvesznek egy rakás álarcot mig rájönnek hogy az összes álszentség és megtalálják önmagukat.


én is cigiztem 14 évesen igaz nem láncban és néha ittam is. na és? 27 vagyok és már jo régota nem teszem. felnöttem, átértékelödtem, nem akarok senkit utánozni és szeretek egészséges lenni.


de van aki ebben megreked... ebben nagyban hozzájárul a szülök szintén cigizése ivása. egy alkesz szülö meleltt vagy a gyerek is alkesz lezs vagy pont az ellentéte,soha nem fog inni. párom utobbi pl.

nekem nem ittak cigiztek a szüleim csak kiprobálták nyilván és mégis cigiztem évekig,de nem sokat mert nem tudok részokni. igy könnyen le is tettem.


nagyon sok mulik a társaságon. Természetjáro/kedvelö állatbarát emberek között kevesebb a cigis. de ha a buli az élete akkor még talán drogozik is.


de ezek nekem elég nyilvánvaloak neked miért nem? nem tudom hány éves vagy...

2013. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A legtöbbnek tényleg benő a feje lágya mire huszonpár éves lesz, kamaszként meg csak olyan akar lenni, mint a többi. Amíg nem találja meg a saját személyiségét, addig másokat majmol. Nekem volt egy osztálytársam, aki 15 évesen masszív alkoholista volt, úgy remegett egész nap a keze, hogy rossz volt nézni, és egyéb témája sem volt csak a berúgás. Suli után rohant inni. Azt hiszem, hogy ő viszont megrekedt ezen a szinten és most 30 évesen már egzisztenciálisan is veszélybe került emiatt. Szóval azért van, aki nem tud leállni.
2013. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Azért nem kell általánosítani...17 vagyok, soha nem cigiztem, soha nem ittam energiaitalt, egy kezemen megtudom számolni hogx hányszor ittam alkoholt, akkor is max egy pohárnyi, hogy a kérdésedre válaszoljak, ezek a dolgok hosszú távon károsítanak durvábban, és a gyerekek azt látják amit a felnőttek csinálnak, és persze a tiltott gyümölcs a legédesebb, egyik elkezdi, a többit kicikizi hogy ők nem merik, ők is elkezdik, régn ugyanez volt, csak mostanában nagyon rohannak az emberek mindennel, minden előbb történik mint kéne, bocsi a regényért :D
2013. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Te is 13-14 éves vagy nem?

-A költői kérdésre ugyanis nem válaszolunk

-Nagybetűvel írtad az egész kérdést

-Olyan dolgot kérdeztél amit rengeteg idióta a gyk-n

Szerintem inkább írd meg a leckéd...Én is mindjárt megírom :D

2013. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem 13-14 éves vagyok:) épp ezért nem értem. és bocsi a nagybetű miatt de nagyon fehúztam magam ezen
2013. máj. 24. 20:23
 9/12 anonim ***** válasza:
az gáz ha te nem emlékszel a tinikorodra.Te is biztos csináltál hülyeségeket csak mondjuk nem pia cigi....nincs tökéletes kamasz.
2013. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mire jó a szív, ha csak fájni tud?


Ez egy költői kérdés. Amit te feltettél, az nem.

2013. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!