Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigi csípi a torkom!?

Elektromos cigi csípi a torkom!?

Figyelt kérdés
Már kb 3 hónapja ezt szívom, nagyon jó, csak mostanság elkezdte csípni a torkom. Az eladó azt mondta, mikor ma vásároltam nála Liquid-et, hogy már sok benne a nikotin, próbáljam meg eggyel gyengébbel. Szerintetek?

2013. máj. 29. 16:57
 1/8 anonim válasza:
Valszeg túl töltöd a dolgot és azért.
2013. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran tisztítod, cseréled a patront?
2013. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a régi patron hetente 1x lett takarítva, mégis érzem. pár napja kapott új kazánt, akkor is ezt csinálja. Szerintem tényleg sok benne már a nikotin..
2013. máj. 31. 00:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen erősségű folyadékot használsz?
2013. máj. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
18-ast már kb 3 hónapja.
2013. jún. 1. 11:21
 6/8 Ikonstar ***** válasza:

Próbáld ki a 6-ost vagy a mentest.

Ha az nem csíp, akkor azt jelenti, hogy jelentősen csökkent a nikotinfüggőséged.

2013. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Porlasztot kellene benne cserelni talan 😢😭
2018. szept. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ugyanezt csinálta az enyém és (smok) még egy hónapos sincs, valószínűleg azért mert félre értelmeztem a leírást (mint kezdő), ezért úgy ürítettem ki hogy kiègettem belőle az összes olajat ami törlésre stb nem jött ki, aztán kezdett csípni elég durván, szerencsére két új porlasztót is vásároltam hozzá meg vagy 10db 18-as erősségű liquidet is, az új porlasztóval nem csíp rengeteg látványos füst jön ki belőle és kellemes szívni.

A régi (ami új lenne) porlasztót tönkre tettem a hosszú égetéssel kB 10-15 másodpercig égettem feleslegesen egymás után többször is .Cseréld ki a porlasztót szerintem 90%-ék hogy az lesz a baj, írd meg hogy segített e a porlasztó csere, köszi.

nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!