Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a baja a fűtőszálnak? EGo...

Mi a baja a fűtőszálnak? EGo Helix V3 elektromos cigi 900mAh akksi.

Figyelt kérdés

Elszakadt a fűtőszál a porlasztóba ezért 1 hete vettem egy ilyet bele: [link]

Most ismét nem porlaszt,megint elszakadt szerintem,mi a gond? az akksi? vagy miért megint tönkre?



2013. máj. 25. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

takarítottad már az új porlasztót? Nekem speciel az volt a problem, hogy ami a porlasztó alatt van, a kis vasrúd, ami az áramot viszi a porlasztóhoz, rövidebb volt, mint ami az új porlasztóhoz kellett volna. Célszerű a boltba bevinni, és kipróbálni, hogy serceg-e.:)

Mindig így vásárolok, és még nem adódott gond :)

2013. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 hétig ment,1x takarítottam is de most megint semmi. Ma kitakarítottam minden ment,aztán beleöntöttem a folyadékot és vártam fél órát és nem serceg
2013. jún. 2. 18:09
 3/8 A kérdező kommentje:
oké még működik,de valaki elmondaná hogy lehet a fekete szutykot leszedni? áztassam meleg vízbe,ott középen a fűtőszálnál gyülemlik fel
2013. jún. 4. 17:52
 4/8 Ikonstar ***** válasza:

Nézd meg a segítő videókat a Youtubeon hondapapi81-nél.

Amúgy citrompótlós vízben kiforralhatod, de időnként ajánlott a fűtőszál cseréje.

2013. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy milyen ellenállású fűtőszálat vettél.

A 900-as aksihoz a 2,4-es az arany középút. Az 1,8-as hamarabb tönkremegy és jobban zabálja az aksit is (igaz nagyobb gőzt ad), a nagyobb ellenállásúakat meg a 900-as aksi nem nagyon bírja.


A fűtőszálak fogyóeszközök, 2-3 hét után takarítás mellett is tönkremennek, cserélni kell, vagy ha van barkácshajlamod, akkor tekerhetsz magadnak is (,de a kérdésedből ítélve ezt kizárnám).


Sokszor nem a fűtőszállal van a hiba, hanem az aksi középérintkezőjét kell egy kicsit kijjebb piszkálni.

Hogy pontosan hol a hiba, azt egy multiméterrel tudnád ellenőrizni.


Amúgy a fűtőszálat desztillált vízben tudod kimosni, utána ki kell égetni. De ha nem serceg, akkor nyilván nem tudod kiégetni sem. A youtube-on sok videót találsz róla.

2013. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
cica poci
2013. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm a válaszokat,most úgy ahogy még megy,de holnap desztillált vízzel kiégetem.Amúgy így is olcsóbban jövök ki mint a cigivel csak nem tudtam meddig bírja a fűtőszál
2013. jún. 11. 23:41
 8/8 anonim válasza:

Bár nem Helix, de itt egy cikk fűtőszálcseréről. (Hátha valakinek hasznára válik)

[link]

2014. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!