Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az igaz, hogy ha vízipipába...

Az igaz, hogy ha vízipipába víz helyett piát rakunk, az kiüt?

Figyelt kérdés

A neten láttam valahol, és nem tudom elképzelni, hogy ha pálinkát, absinthot vodkát vagy valami hasonló piát rakunk a vp-be víz helyett az kiütne mert tulajdonképpen nem isszuk meg és a vp füstöt se tüdőzöm le..

Ja és a másik kérdésem, hogy ha igaz akkor szerintetek milyen piával lenne a legjobb?



2013. jún. 2. 14:32
 1/9 anonim válasza:
Jack Deniels ;) Felelősséget nem vállalok a válaszért!
2013. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Osztálytársamék vodkát raktak bele, de azt mondták, hogy letüdőzni alig bírták, mart, mint állat, de pár szívás után beálltak nagyon.
2013. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Le kell tüdőzni?:D
2013. jún. 2. 14:48
 4/9 anonim ***** válasza:

A vízipipa füstjét alapból le szokták tüdőzni, bár én nem javaslom senkinek sem. Oké, hogy a glicerin természetes vegyület, de nem a tüdőben van a helye. Az, hogy a víz megszűri a füstöt, még károsabb. Csak a felületével érintkezik, nem fog vissza belőle semmit sem. Maximum a folyadék lefolyik a tartályba, és az fogja be. A CO2-t sem nagyon köti meg a vízben. Csak hűt a füstön, és így könnyebb lecsapódnia a gőzöknek a tüdőben.


Javaslom, hogy ne swzórakozz ilyenekkel, mert már megjártam egy pár alkalom dohányzással is.



18 éves fiú(2doboz cigit szívtam el)/volt rákbeteg

2013. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hülyeség. Barátaimmal(gyerekkori baráti társaság, huszonévesek vagyunk már:) ) minden hétvégén összejövünk sörözni kártyázni és vizipipázni, közben beszélgetünk. Egyszer töltöttünk bele pálinkát, hát nemajánlom senkinek... Nem az hogy beálltam tőle, csak olyan undorító íze volt hogy hányingerem lett tőle. Töltsetek bele egykis sört vagy bort(bort sem ajánlom annyira), de töményet ne, szerintem szar, MEG PAZARLÁS!:D
2013. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
AZ biztos öcsém... Kalinka kell bele, és 4 marha, akikkel támasztjátok majd egymást :DDD Nagyon faja, de nem hánysz tőle, csak be vagy baszva magyarul... De nagyon jó :)
2013. jún. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi szilveszterkor próbáltuk barack pálinkával, barack dohánnyal (összhatás meglegyen). :D Már előtte is bevoltunk rúgva, de a pipa a pálinkával teljesen kiütött, azt meg hogy mart már tényleg nem éreztem... :D
2013. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval 1 próbát meg ér, ha meg nem fog ízleni és kiütni akkor máskor raktok bele vizet. :) Ja és egyszer még tejjel is próbáltuk. A végén a hülyék meg is itták a tejet belőle, egyből jött is a hányás.
2013. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a tejeset kipróbálom tuti xd
2013. jún. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!