Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől van ez? Mikor fogja...

Mitől van ez? Mikor fogja megszokni a szervezetem?

Figyelt kérdés

Néha megkívánok 1-1 szál cigit aztán a felénél már elkezdek szédülni... tudom, hogy a szervezetem így próbál meg ellene "védekezni" de kb. mikor nem fogok már szédülni, mert már zavaró..?!

Normális válaszokat, Köszönöm!



2013. jún. 3. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Csa,ugyanebben a helyzetben vagyok,ne tudozd úgy a füstöt hogy túl forró,ha forró fujd ki vagy hagyd a szadba picit és utána tudozd és ne cigizz úgy h nem ettel előtte semmit vagy ha unatkozol és vernyomasod 0an van,na én ilyenkor szoktam,de ha lazulok és mondjuk mek valahová és szivom sose szedulok ,meg kell tanulnod használni amúgy ha jót szíves pl haverom toltottjet szivtam olyan volt h szedultem tőle nagyon de jó érzés volt:)
2013. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt, heti 5-6 szálat szívtam és általában beszédültem, de 3-4 hét után után már nem. illetve csak ha egymás után elszívok 3-4et
2013. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szédülsz be, ha sokáig nem szívsz és utána hirtelen. Ha elszívod azt az egyet majd elmúlik a szédülés és elszívsz rá mégegyet akkor már nem fogsz.
2013. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Olvasom hogy normális válaszokat kérsz!Szerintem ne dohányozál és nem fogsz szédülni és nézd a jo előnyét a dolognak!!

2013. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-2 hónap kell (Ha nem több) rendszeres cigizés naponta tehát minimum 5 szál..
2013. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!