Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen pipát vegyek kezdésnek?

Milyen pipát vegyek kezdésnek?

Figyelt kérdés
Pipázni szeretnék, de semmi "nyom" amin elindulhatnék, milyent vegyek, melyik dohány jó? (gondolom ez ízlés függő is) és egyéb dolgok.. legyen szíves írjon aki pipázik! (nem vizipipa!) köszönöm előre is!
2009. okt. 8. 02:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de ha azért szeretnél, mert kevésbé káros, mint a dohányzás, akkor tévúton vagy.
2009. okt. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Előző: te élsz tévhitben.
2009. okt. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: te élsz tévhitben. Az rendben van, hogy a pipázó ember kevesebb dohányt szív el, mint a cigarettázó, de ez nem jelenti azt, hogy a pipázás kevésbé veszélyes. Ennek is megvannak a maga veszélyei. A tüdőt kevésbé károsítja ez igaz, viszont ajak-, üreg-, és szájüregrákot lehet tőle kapni, amit a cigitől csak kisebb mértékben.
2009. okt. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Semmi ilyenről szó nincs.. Dohányzom, bár már sokkal kevesebbet mint előtte.. de nem azér akarok venni pipát mer "egészségesebb"... Szóval aki TUD válaszolni a KÉRDÉSEMRE az írjon!Köszi!
2009. okt. 8. 13:05
 5/13 A kérdező kommentje:
Esetleg vmi értelmes ember aki a kérdésemre válaszolna?
2009. okt. 8. 20:23
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
:D
2009. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Minden pipa ugyanannyi füstöt ad szal ez már attól függ hogy mennyit áldozolrá.

Dohányok közül az al fakher a legjobb de ez az árán is látszik.

2009. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Így igaz, attól függ mennyi lóvét szánsz rá.
2009. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Látom sok az értelmes ember.. ki van ÍRVA hogy NEM VÍZIPIPA... az AL-Fakher az meg ha jól tudom vizipipa dohány... na mindegy azér kösz a semmit:D
2009. okt. 10. 22:01
 10/13 anonim ***** válasza:
második: első vagyok. ha rendesen elolvasod, amit írtam, meg fogod látni, hogy ugyanazt írtam, amit te.
2009. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!