Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen pipát vegyek kezdésnek?

Milyen pipát vegyek kezdésnek?

Figyelt kérdés
Pipázni szeretnék, de semmi "nyom" amin elindulhatnék, milyent vegyek, melyik dohány jó? (gondolom ez ízlés függő is) és egyéb dolgok.. legyen szíves írjon aki pipázik! (nem vizipipa!) köszönöm előre is!
2009. okt. 8. 02:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tessék egy link. Gondolom nem találtad még meg, azért mertem beilleszteni.

[link]

Egyébként hasznos oldal. Szerintem mindenre találsz választ. Kivétel a konkrét márkára.

De ezt a problémát egyszerű kiküszöbölni. Bemész egy pipaszaküzletbe és felteszed a kérdéseid. Nem fognak elzavarni /potenciális vásárló vagy lol/.

2009. okt. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elnéztem.. még dohánymárkák is vannak.. mondom, hogy hasznos az oldal.. jah az előző voltam. :P
2009. okt. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ah! köszi! innen rendeltem kezdetnek egy szabó pipát.. azt mondták nem jó.. pedig teljesen egybevan, semmi hibája nincs!
2009. okt. 17. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!