Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért cigizik mindenki olyan...

Miért cigizik mindenki olyan gyorsan?

Figyelt kérdés

Én simán elszívok egy cigit 10 percig, mások meg 5 perc alatt elszívják, és mennek be.

Én meg ott vagyok még egy fél szál cigivel.

Most miért ilyen sietős mindenkinek?

Összes haverom gyorsban elszívja, és rohannak be, vagy bárhova.

Én meg inkább lassan, de kiélvezem a cigit.



2013. jún. 5. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudnak mit csinálni.

Én is jó lassan szívom

2013. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Mert addigra a negyede elég. :)
2013. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
mert hülyék. teis. minek dohányoztok?:D biztos jólesik, meg finom, ugye....?:)
2013. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
72%
Én átlag 7 percig cigizek és kb 10 alatt érek le suliba. Nincs időm tökölni a cigin, amikor megyek valahova. Máskor viszont csak leülök és szívom, nyugisan.
2013. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, de én is így vagyok vele...más már ment be a suliba amikor én még ott álltam majdnem egész cigivel a kezemben.
2013. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is jó lassan szívom a cigit, kiélvezve. Utálom, amikor valaki két slukkal elszívja. Még ki se élvezte. Azok úgy néznek ki, mint ha kötelességből szívnák, de szerintem nem is élvezik. Mint amikor jön a busz és már látja, hogy jön, de még rágyújt egy slukkért, amivel el akarja szívni az egészet. Undorító. Én akkor cigizek, ha van rá elég idő, jó lassan.
2013. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mondjuk - szerintem - a dohányzás mindenfajtája undorító. Értelmetlen. Azt még megértem ha valaki például egy jó borral ül egy székben és élvezi az ízét, de most őszintén mondjátok már meg, mi a jó a cigarettázásban meg úgy általában a dohányzásban?
2015. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!