Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a neve?

Mi lehet a neve?

Figyelt kérdés

ma láttam egy olyan csodacuccot, hogy úgy néz ki, mint egy cigi csak elektromos, de vizipipának is mondják, és mondták azt is, hogy csak vízgőz van benne és semmi nikotin. tök pici,aranyos, kézben hordozható és NAGYON TETSZIK csak nem tudom mi a neve, és hogy hol lehet kapni . ebben kérem segítségeteket:

~mi lehet a neve? (vízgőz pipa nem hiszem )

~Budapesten hol lehet kapni ilyet? (mennyi ft)



2013. jún. 8. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Csak nem az E-Cigire gondolsz? /elektromos cigi/

keress rá

van hozzá nikotinos "patron" amik közül van ízesített is és sima is

2013. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Péter222 válasza:
55%
Szia! Az a nagyon aranyos kis dolgot opium pipának hívják...és sajnos minden szenyező dolog megtalálható az ilyen ,,természetes,, dolgoknak nevezett dolgokban. Figyelj fiatalabb koromban mi is vizipipáztunk és szivtuk minden egyebet és tapasztalatból mondom egyik sem jó sőt... de persze saját magadon kell kiprobálni ha nem érzed a tanácsot elég erősnek! A pénzt inkább költsd olyanra ami télleg igazán megéri! pl(gyüjts balatoni nyaralásra haverokkal stb...)
2013. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. Balaton: van ott nyaralóm:) bármikor oda mehetek ! de abban csak víz van !!!!! és csak vízgőzt fúj ki, semmi élvezet, csak látvány. ennyi
2013. jún. 8. 12:55
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor még jobban elmagyarázom : csak vizet kell beletölteni a kis tartályába, olyan mint 1 golyóstoll.és nagy füstöt lehet vele fújni
2013. jún. 8. 13:04
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Ez lehetetlen. Valahol hazudnak neked.
2013. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Péter222 válasza:
Persze ezzel sok ember van hogy inkább saját ésszerű agyát nyugtatja (nincs benne semmi,egy alkalom nem számít...és még sorolhatnám) Neked kell tudnod amugy vegyük azt hogy télleg csak víz gőz van benne de mivel megszokod annak szivását majd rágyújtasz egy rendes cigire... nem vagyok a dohányosok ellen én is dohányzom de bánom a napot mikor elkezdtem! A balaton csak egy tanács volt... lehet akármi más pl:barátnő...
2013. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha csak víz van benne és egy golyóstoll méretű, lehetetlennek tartom hogy "nagy füstöt lehet vele fújni". Pláne hogy a vízből nem keletkezhet füst.
2013. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De en ezt tegnap lattam ismerosomnel :(
2013. jún. 8. 18:04
 9/13 anonim válasza:

Szia!

Szerintem erre gondolsz,a sulimba is sokan ezt használják:

[link]

Remélem ez,ha mégse akkor elnézésedet kérem.

2013. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
IGEEEEEEEN EZ AZZZ EZ UTOLSO EZ! HOL LEHET KAPNI MENNYIBE KERUL? IMADLAK 
2013. jún. 20. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!