Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet hogy túl erős? Gyengébb...

Lehet hogy túl erős? Gyengébb kéne?

Figyelt kérdés

Már rég óta ki akartam próbálni, úgy igazából a cigizést, és itthon nemrég találtam egy doboz(alig hiányzik belőle)sötétkék Pall Mall-t. Anyu mondta még régebben, hogy az unokatesóm hagyta itt, amikor még cigizett. Szóval. Tegnap kipróbáltam, és kb fél szálig jutottam el, amikor megfájdult a tüdőm, fulladoztam és hányingerem lett. Régebben szívtam egy-két slukkot a barátoméból, meg unokatesóméból(egy másik) de az semmi se volt. Meg az lehet, hogy gyengébb volt.

Régebben érzetem egyszer illatosított cigit, aaaaannyira megtetszett. :D Szóval. Szerintetek eleve nem bírom a cigit(anyu nem cigizhet, mert fáj a feje tőle és hányingere van), vagy csak erős volt? Mert itt, gyk-n, olvastam egy erősségi sorrendet, és a sötétkéknél asszem már csak a fekete vagy a piros erősebb. Mondjuk ezt jó tudni. :D

Köszi előre is a válaszokat. :)

L/16



2013. jún. 8. 21:54
 1/6 anonim válasza:
Én most nem fogom itt hírdetni az igét h káros stb .... Ha soha cigarettáztál akkor persze h erős.De ha mindenképpen szeretnéd akkor fehéret vagy szürke dobozosat vegyél mert az hegyi levegő :D 15/f
2013. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

a Pall Mall az egyik legsz*arabb cigi, szivj mondjuk Kent clicket az tetszeni fog meglatod, egyebkent normalis, hogy megszedulsz mert az agyadban elzarodnak az erek tole de majd belejossz, de ha nem akk sem kell eroltetni, attol senki sem tobb h cigizik:)

20/L

2013. jún. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sunnyface válasza:

Ha van egy kis eszed, akkor nem próbálgatod, énis így kezdtem, és azóta küzdök a leszokással. Viszont, ha már eldöntötted, hogy szívni fogod, akkor próbálj valami más cigit, lehetőleg minőségibbet, marlbi, abból a Gold Touch(fekete) kifejezetten finom. Lányok még esetleg szeretik a cherry vanilliásat, meg az epreset is, azok nem tul erősek, és jó az ízük ;)


17/F

2013. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kezdésnek a kék cigik erősek. Ha "belejöttél", már csak átlagos.


Ha tényleg akarod akkor szürke, vagy pall mallban van narancs is.


(Én ennyi idősen piros Viceroyt- Bondot szívtam :D Kezdésnek komoly volt :D )

2013. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Hát igen. Csak nincs aki megvenné nekem. :D

2013. jún. 9. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisebb boltokban (éjjel-nappaliban) kiadják simán. Mi anno még pluszban étkezési utalványra is vettük :D

16 év körülieknek már simán kiadják, nem nagyon foglalkoznak vele.

2013. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!