Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha minden este egy szál...

Quek kérdése:

Ha minden este egy szál cigarettát el szívok akkor rá fogok szokni a dohányzásra?

Figyelt kérdés
Már mint az lesz a vége hogy én is annyira rá szokok hogy óránként rá kell gyújtanom? vagy simán bírni fogom. ja és ezek a cigaretták általában minőségiek tehát nem valami munkás cigi. hanem (Black, minőségi szivar)

2013. jún. 16. 00:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát valószínűleg rászoksz
2013. jún. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha így eltervezed akkor az MÁR rászokás
2013. jún. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rászokhatsz, de ez inkább olyan, mint egyes embereknél a reggeli féldeci. Inkább kerüld a cigarettát.
2013. jún. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én heti 1-2 szállal kezdtem 1 éven át, aztán napi 1-2 lett belőle aztán pedig több. Általában mindenki így kezdi, senki nem fél dobozzal. Ez az útja a rászokásnak, amire te is ráléptél.Azzal pedig, hogy minőségi cigit szívsz legfeljebb magad nyugtatgatod.
2013. jún. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.Ismerek nem egy embert,aki naponta 1 szál cigit szív évek óta a kávéjához reggel,v. aki napi 3-4-et az étkezések után. Többet nem is kíván. De szerintem ez nagyon ritka.
2013. jún. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én két éve szívok el esténként egy szálat, de többet nem kívánok, az az este része nálam, a cigit ettől nem kívánom jobban.
2013. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk meg próbálom azt hogy folytatom ameddig nem kívánom máskor addig csinálom... de ha érzem hogy tényleg kívánom akkor kell szerintem nem rá gyújtani és abba hagyni ez így vajon működik? ha ez számít nagyon céltudatosnak tart mindenki pl.: fogadásból 2 évig nem ittam colá-t
2013. jún. 16. 11:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez csak attól függ, hogy mekkora az önkontrollod!
2013. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fogadásból vagy anélkül két évig ne gyújtsd rá és akkor tudod, ha nem hiányzik akkor nincs gond a rászokással :)
2013. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hetente 1-et szívtam el, abból lett naponta 2 és így is rászoktam...szerencsére korán észrevettem hogy ez így nem oké, szóval nem bolt nehéz leszokni..
2013. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!