Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyógyszer ami aktivvá...

Milyen gyógyszer ami aktivvá tesz? 14 éves lány vagyok és hazajövök a sulibol és aludnom kell este pedig szintén beesek az ágyba. Tanulni emiatt nincs időm sok. Szal vmilyen akivvátevő vmi kéne.

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
nem alszol túl keveset? ha nem , akkor szerintem valami hiány lehet (nem értek az ilyenekhez) ..egyél sok gyümölcsöt, magnéziumot (magne b6 tablettát szedem 15 évesen, nem árt) ... lehet kikéne vizsgáltatni, nincs-e valami betegséged..de semmiképp ne szokj rá energiaitalokra vagy gyógyszerekre!!
2010. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szőlőcukor.

Egyébként szoktál rendesen inni? Vizet.. szénsav menteset. Általában azért is fáradt szoktam lenni, ha nem iszok eleget 1 nap.

2010. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Efedrin.
2010. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem alszom tul keveset napi 12órát alszom hétvégén többet és nemtom számit e de 164/58vagyok
2010. dec. 22. 21:32
 5/7 A kérdező kommentje:
és sokat iszom iszonyat sokat napközbe megiszok 6litert és még este alvás közben kb felet
2010. dec. 22. 21:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Efedrin gyógyszert csak orvos irhatja fel nekem?
2010. dec. 22. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég betegesnek hangzik... Szerintem menj el a dokidhoz és kéress egy labort, szerintem vashiány, én is minsdig ilyen vagyok. Általában pár hónapig szedsz neo-ferrot és rendben leszel. Én valami kóros eset lehetek, mert semmit nem segít és mindig hiányos vagyok hiába szedek minden nap pezsgőtablettát pl... De remélem nálad megoldja. :D Meg egyél sok vitamint.
2010. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!