Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a hasis a marihuána erősebb...

Ha a hasis a marihuána erősebb változata és kb. ugyan annyiba kerül akkor miért a marihuána terjedt el jobban?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Mert a hasis kicsit veszélyesebb, a marihónaljától viszont viccesebbek a dolgok. Egyébként azért is a mari terjedt el jobban, mert annak fájdalomcsökkentő hatása is van, ezért a beteg emberek (inkább Amerikában a jellemző) azt szívják, és ők tudnak szerezni a nem beteg embereknek is, akik azt továbbítják stb stb stb. Tehát érted, a marihuána jobb, minőségben is egyébként. A hasis veszélyesebb a szervezetre. A mari meg vicces.
2013. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző elmesélnéd hogy miért is veszélyesebb a hasis? Mert erről én még nem hallottam. Komolyan érdekel.
2013. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jogos, erre én is kíváncsi vagyok!

Még azt nem értem, hogy ha a marihuána vicces, akkor a hasis ami elvileg 3-4x (vagy többször) erősebb akkor az miért nem 3-4x viccesebb?

2013. jún. 17. 14:05
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem igaz amit az első írt. annyi a különbség, hogy a hasisban több a hatóanyag, meg talán egy kicsit később üt be
2013. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt akarta írni, csak nem ennyire konkrétan. XD
2013. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát egyáltalán nem annyiba kerül :)

Sokkal jobb a hasis és ritkább is. A marihuána pedig valószínűleg azért terjedt el jobban mert attól is el lehet készülni szépem és csak leszeded a növényről majd kiszárítod. A hasissal azért több munka van.

2013. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a hasis drágább, sok meló van benne és sokkal erősebb is. nem veszélyesebb a marihuánánál.
2013. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
a hasis gyakorlatilag a növény maradéka felaprítva, véleményem szerint nincs benne több hatóanyag mert akkor nem szednék bajlódnának a növény igazi kincsével, azért tartják veszélyesebbnek mert nem mindig az van benne amit gondolsz, és szerintem egyáltalán nem erősebb, ja és én úgy vettem észre hogy olcsóbb, pedig szarabb mint a fű, de mindenki máshogy érzékeli, de persze én sose módosítom a tudatom illegális szerekkel ;-)
2013. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát én eddig csak jó hasisal találkoztam és mindig drágább volt.

Ez is attól függ milyen növény az a növény. Nem mindegy miből mit préselnek ki. Hasisolajhoz csak egyszer volt szerencsém, na az már valami. :)

2013. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 balkalolka ***** válasza:
95%

"a hasis gyakorlatilag a növény maradéka felaprítva, véleményem szerint nincs benne több hatóanyag"


Nem. Hasisnak nevezzük a kenderbimbón és a virágkörnyéki leveleken termő THC/CBD/CBN tartalmú gyantát. Amikor helyes bogyóformára trimmelik a bimbókat lesz egy nagy halom - önmagában használhatatlan - kenderlevél, ebből csökkenő lyukméretű szitazsákokkal és jeges vízzel ki lehet nyerni elég sok gyantát. Minél kisebb szemcsézetű az összepréselt eredmény, annál kevesebb benne a növényrész és annál több a gyanta, ebből adódóan annál magasabb a hatóanyag-tartalma is minél finomabb szemcsézetű, minél lágyabb és gyúrhatóbb. Ez nem vélemény kérdése, ez tény.


Messze nem ugyanannyiba kerül, ugye Magyarországon illegális de Hollandiában a jó hasis 3-4x annyiba kerül mint egy minőségi bimbó. Hatásáról azt mondják :) hogy lágyabb és intenzívebb élményt ad mint a fű. A füvet nehezebb adalékanyagokkal szennyezni, az ismeretlen forrásból származó hasis viszont könnyen egészségkárosító adalékokkal szennyezett lehet, cseppet sem javaslom a használatát.

2013. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!