Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnátok nekem ajánlani remek...

Tudnátok nekem ajánlani remek minőségű, gyönyörű vízipipát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy új vizipipát,eddig egy 55 centis top markot használtam,de most összejött a pénz :DDD

Szóval tudnátok nekem ajánlani egy olyat ami gyönyörű,megragadja a figyelmet,minőségi darab?NEM MUSZÁLY méteresnek lennie!Felőlem egy 50 centis is elég de aza lényeg hogy tényleg nagyon jó minőségű és gyönyörű legyen..

Egyéb tartozékok(cső,kerámia)Nem számít mert azokat már megvettem!

Válaszokat előre is nagyon köszönöm!


2013. jún. 17. 17:46
 1/4 anonim válasza:
bemész egy boltba és ott találsz kedvedre valót :) de ha nagyon egyedit akarsz akkor egy üvegfújót felkeresel aki csinál olyat neked ami senkinek se lesz .. mondjuk koponya alakú lehet az alja :) de szerintem a minőség nem lényeg hanem a dohány a szén ami fontos meg persze a füst járatainak tisztasága :D
2013. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lényeg az az, hogy neked tetsszen! Há' nehogymá' mi mondjuk meg azt, hogy neked mi tetszik :DDD Mindenkinek más az ízlése....

Viszont akármilyet veszel, ne vegyél kicsit, mert azok nem jók...

Nekem pl egy ilyenem van ^^ [link]

2013. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A Khalil Mamoon pipái nagyon szépek, nekem pl. ez nagyon tetszik: [link]
2013. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vagyis a Khalil Mamoon pipák*
2013. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!