Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás miért nem "viszi...

A dohányzás miért nem "viszi el" a gonosz önző, kötekedő embereket bezzeg?

Figyelt kérdés

Nem kívánom senkinek a rosszát, de van a szomszéd öregasszony, egy igazi nagyszájú, mindenbe kötekedő, mindent jobban tudó öregasszony.

Ha kicsit hangosabban nézem a TVt vagy a zene kicsit hangosabb délután 1 kor, amikor kint dohányzik, ordibál át, hogy halkitsam már le azt a zenét! Ha füvet nyírok péntek du 3 kor, akkor is visítozik, hogy nem tud pihenni, meg nyugalomban dohányozni a teraszán!


Egyszerűen minden baja van!


Na a kérdés: Ezt a nőt, én évek óta dohányozni látom. De keményen, szerintem napi 1,5-2 dobozt elszív. Mindig kint lóg teraszán, és rikácsol.


Most nem akarok senkinek rosszat, de ha a dohányzás ilyen káros, ahogy mondják, ennek miért van még ereje ordítozni nekem, meg másoknak, miért nem kap valami rákot attól a napi sok-sok szál cigarettától? Ez véggi dohányozta az életét, és még mindig jól van, és kötözködik... Az ilyenek miért nem purcannak ki bezzeg?



2013. jún. 26. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd elviszi,amikor itt az ideje.
2013. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Hogy mondhatsz már ilyet? Azért mert bunkó miért kívánod a halálát? Komolyan nem tudsz lekezelni egy idős asszonyt? Inkább itt rinyálsz, hogy vigye már el a dohányzás. Komolyan szánalmas milyen emberek vannak :(
2013. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért , mert a dohányzás önmagában nem visz el senkit.

A rákra vagy van hajlamod, vagy nincs.

Ha van, és dohányzol, akkor nagyobb valószínűséggel alakul majd ki, és halsz majd bele.

Ha nincs, akkor bagózhatsz, ameddig akarsz, úgyse lesz bajod.

2013. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mert "csak a jok mennek el" meg a patas ordog megtartja az ilyennek az egeszseget a masok oromere.


baratnomeknek is van egy ilyen szomszedja, igaz annak a nonek mar volt gegerakja, azota csak "suttogva" rikacsol, de meg el es virul a ven szatyor, szegeny baratnom apukajat meg elvitte a rak rogton elsore, pedig az az ember a legynek se artott.

2013. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják, a gonoszság konzervál.
2013. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont a napokban vitatkoztam a "betegségek mélyebb lelki háttere" elmélet híveivel.

Őket kérdezd, biztos van rá valami príma magyarázatuk. Pedig minden az általad leírthoz hasonló ember egy élő cáfolat a dédelgetett elméletükre.

2013. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na.. Nekem egy kolleganőm ilyen, bár ő nem cigizik... csak nagy pofája van, pofázik, mindenhez van hosszáfűznivalója (de buta mint a tök a 8 általánosával), megjegyzem egy igazi vénkisasszony, több füllel mint foggal... okoskodik a munkahelyen, egyszer velem is ordibált egy apróság miatt, és bolhából csinál elefántot... Ha normálisan érvekkel vitáztam vele, csak azt 1kaptam' h ordibált velem, vagy ha megkértem normálisan h ne szóljon bele mindenbe... IOrigy, és rosszindulatú... remélem én nem válok ilyenné vénségemre, mert inkább felkötöm magam, nem értem h sok vén nyanyának, főleg az 50-60 éveseknek miért van olyan nagypofája? :(

L/24

2013. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!