Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Úgy menni fog a leszokás,...

Úgy menni fog a leszokás, hogy egyszerűen nem veszek több cigit?

Figyelt kérdés

1 hete nem gyújtottam rá, de minden nap 1-2 percre eszembe jut, hogy jó lenne egy cigi.

Aztán elmúlik a gondolat...

Szerencsére nem sokat dohányoztam kb 1 hónapot.

Azt mondják 1-2 év után most aztán ki lennék akadva...


Nem vagyok kiakadva csak eszembe jut, mikor elindulok valahova, hogy előtte még el szoktam szívni egy cigit.


De nem akarok többet dohányozni, drága is, 1.je után messze is mehetnék cigiért, meg nem egészséges, meg utáltam a cigi szagom...


Úgy menni fog a leszokás, hogy egyszerűen nem veszek többet cigit?



2013. jún. 24. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

10 év után egyik reggel elszívtam a dobozban lévő utolsó szálat, és elhatároztam, hogy többet nem dohányzok.

Nem hiszek a fokozatosságban. Az a gyenge embereknek való, akik úgy akarnak dohányozni, hogy közben azzal nyugtatgatják magukat, hogy ez már a leszokás része.


5 éve szívtam el az utolsó szálat, és azóta egy slukkot sem. De elérulom, még most is gyakran megkívánom. De attól csak még büszkébb vagyok magamra, hogy ellen tudok állni.


Ember vagyok, nem állat. Én akarok uralkodni a testemen. Ne a testem uralkodjon rajtam.

2013. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Persze.Csak akaratero kerdese,semmi tobb.
2013. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem veszel, akkor igen :)


De 1 hónap után azért nem feltétlenül van szó leszokásról.

Mégsem 10 évet cigiztél.

2013. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a fejedben ott a döntés, akkot teljesen mindegy, hogy van-e nálad. Amúgy szerintem nem vagy annyira rászokva, nem lesz semmi gond.
2013. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legjobb megoldás. Egyik ismerősöm úgy szokott le, hogy elfogyott a cigije, de lusta volt elmenni venni, rájött, hogy nélküle is kibírja, így aztán soha többet nem is gyújtott rá.
2013. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!