Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigisek! Ez a szett jó ár...

E-cigisek! Ez a szett jó ár érték arányban?

Figyelt kérdés

[link]

Elegem van a cigarettából,elegem van a nikotinból,viszont imádok pöfékelni. Nikotin mentes löttyel simán ellennék vele sörözgetések alkalmával,viszont én nem értek ezekhez. :)


2013. júl. 4. 17:32
 1/5 anonim válasza:
A szett jó kezdésnek, de javaslom, dupla készlettel kezdj, és erősebb akkumulátorral. Amíg az egyik töltőn van, addig is tudod szívni a másikat. A 650 mAh-s akksi nem bír egy napot ki, inkább válaszd a 900 mAh-st vagy az 1100-ast. (igaz, nagyobbak, de nem olyan sokkal) Nekem 900mAh-s van, kb. 1 napot bír ki közepes füstölgés mellett. Ajánlom szeretettel a www.ecigiforum.com közösséget, nagyon segítőkész mindenki, és rengeteg hasznos infót találsz ott. Egyébként én is az ecigimester standjánál vettem a szettemet több, mint 2 hónapja, nagyon meg vagyok elégedve, azóta egy szál cigit sem szívtam el! Sok sikert!
2013. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mármint ne dupla készlettel kezdj, hanem olyan készlettel, amiben két akkumulátor van. Pl. [link]
2013. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebben csak egy patron van de nem tudom menyi ideig lenne jó neked, mert nem tudom milyen gyakorisággal szívnád.

És nézd meg milyet veszel mert van nikotin mentes is ha eleged van a nikotinból.,

2013. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mar csak nikotinmentes van :-)
2013. júl. 17. 19:57
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

Erről mit gondoltok? Ez most akciós

2013. júl. 22. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!