Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Haverok vettek ilyen "herbál"...

Haverok vettek ilyen "herbál" füvet vagy minek mondják. Nem értek hozzá, de hétvégén be szívtam velük. MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul lettem, a szivem ki akart ugrani a helyéről, hánytam, féltem, fáztam.... minden bajom lett.

Most meg mint ha depressziós lennék vagy nemtudom.... nincs kedvem az ágyamból se kimenni. Kérlek szépen valami ötletet hogy lehet tőle bajom vagy esetleg akármi??:S

Nagyon félek még mindig :/



2013. ápr. 8. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pánikreakciót váltott ki. Nincsen semmi bajod, a jövőben viszont ne erőltesd ezt a témát.
2013. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez most pszichés, az agyadban zajlik, ahogy írtad is "mint ha depressziós lennék"

El fog múlni, mindenkinek másként reagál rá a szervezete, van akinek semmi baja nem lesz tőle, van akinek pár napig tart van akinek akár 2 hétig is.

Ne túráztasd és paráztasd magad feleslegesen és pláne ne olvass utána a neten ennek a "herbál" fűnek hogy miből van és milyen tüneteket okoz(hat) mert akkor tuti be fogod képzelni magadnak kb az összeset. Nem fogsz így maradni, el fog múlni, de tanulj belőle és ne szívj ilyen sz*rokat!

2013. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.... már után olvastam xD csak az a poén h rengetegen irták ezt..... uugyan ezek a mellékhatások. de az a baj még hogy ez szombaton történt.... tegnap semmi életkedv nem volt. ma suliba se mentem mert "féltem" elmenni..... és még mindig szar a kedvem, de csak túl élem :) köszi a válaszokat....
2013. ápr. 8. 12:37
 4/13 anonim ***** válasza:

A drogok könnyen kihozhatják a pánikbetegséget, de csak akkor ha az már benned van. Úgyhogy óvatosan.


Azonkívül pedig a pánikbetegségben egyre inkább látják a nehézfémtúltelítettséget mint okot. Helyedben kivezettetném a fémeimet.

2013. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj társaságba! Egyél egy jót! Nézzél több vígjátékot, mesét! És még egyszer társaság + kommunikáció!

Ezek a dolgok lefoglalják az agyadat és addig sem szorong töprengsz a hülyeségeken. Majd pikk-pakk elmúlik. Az hogy bezárkózol nem segít, csak ront az egészen!!! És ne szívj ilyen szarokat!


Ui.: A drogok mindenkiből mást hoznak ki, azért mert valaki tök jó fej beszívva nem azt jelenti hogy te is az leszel! Inkább felerősítik az ember valódi énjét! "Ha nem vagy tisztába magaddal, akkor még nem is vagy felnőve hozzá" (nem tudom kinek az idézete, de valami híres ember :D )... Ezért van az hogy valakiből kihozza a jót, a maximumot, lásd a művészeket. Valakiből meg erkölcsi és emberi szemetet csinál, lásd a függő,rabló, gennyes f*szokat! De ugyan ilyen emberek vannak a tiszták között is....

2013. ápr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Te még jól jártál jhozzám képest én még azóta se vok 100%ig önmagam mióta szívtam ilyet.Igaz én 2 hétig szívtam.és több fajtát is kipróbáltam.
2013. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A herbál vagy másnéven biozöld egy szintetikus drog. Semleges gyógynövényeket áztatnak egy olcsó szar szintetikus anyagba ami a thc-t a marihuána hatóanyagát próbálja utánozni (elég kevés sikerrel).

Az anyag nagyon káros és veszélyes, elég sok halálesetet okozott már. Te szerencsés vagy. Nem lett semmi bajod csak egy kis rosszullét. Pihend ki a dolgot és többet ne csinálj ilyet!

Szívem szerint lebeszélnélek mindenfajta kábítószerhasználatról, de ha nagyon muszáj cuccot használnod akkor már inkább rendes marihuánát szívj, az legalább "csak" pszichésen káros testileg nem.

2013. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

az a helyzet hogy mára már teljesen jól vagyok.

NEM DROGOZOK !! Ki próbáltam ezt a szart, de ez egy örök lecke volt mert senkinek nem ajánlom azt amit én át éltem.

És nagyon megbántam a dolgot.

(Szívem még kicsit mindig gyorsabban ver, de a közérzetem már rendben, kedvem vissza jött ) szóval már nincs gáz. De senkinek nem ajánlom még a rendes füvet sem !:)

És köszi a kommenteket !!!

2013. ápr. 9. 17:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Amikor először szívtam, én is kb ezt éltem át.Nem volt kellemes, én is nagyon megijedtem mi történik velem. A többi viszont már jobb volt sokkal, tudtam mire számítsak.
2013. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
ha úgy próbálod ki h tiszta ideg vagy h ráparázol akkor ne csodálkoz ez csak akkor jó ha elengeded magad és lesz@rsz mindent! ha ez meg van akkor nagyon jó lesz ^^
2014. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!